şükela:  tümü | bugün
855 entry daha
  • alo ben emre abin in hakkından gelemediği delikanlı, adam haklı loser takımda ne işi var. yolun açık olsun efsane.
  • kalmak istemediği ve mutsuz olduğu zaten senelerdir yüzünden okunuyor. gitsin tabi gitmek istiyorsa yalnız fenerbahçe medyası bu çocuğu özellikle son 2 senedir aşırı hypeladı. çok kısa da olsa oynadığı zamanlarda umursamaz tavırları ve ben oldum vücut dili hiç iyiye işaret değil kendisi açısından. avrupaya gidince oynadığı takımda bir anda sudan çıkmış balığa dönebilir.

emre'nin sırf kalmak istemedi diye verilen emeklere yazık tarzı açıklamalarını da hiç doğru bulmuyorum bu arada. 18 yaşında bir çocuğu medyanın önüne attı resmen. şimdi ömer faruk da çıksa, madem kalmamı istiyorlardı o zaman neden hiç forma şansı vermediler, neden 30. dakikada oyundan çıkardılar, fenerbahçe bana böyle mi güveniyor dese hoş olur mu?
  • bazı maçlarda oynatıldı ama ne oyuna bir katkısı oldu ne de kayda değer bir asistini, golünü görebildik. aksine oyunuyla takım için yetersiz olduğunu gösterdi. gitmesi isabetli olmuş.
  • her allahın günü ülkeyi kötüleyip, halinden şikayet edip, ülkeden kaçmak için binlerce entry girilen bir platform burası. 17 yaşında bir gencin bu ülkeden gitmek için şansı varsa ve gitmiyorsa zekasında problem vardır. mustafa kapı gibi kendisi de zekiymiş. bu ülkede yaşayıp bir de fener gibi en son şampiyonluk ne zaman gördüğü belli olmayan, avrupa desen zaten hiç olmayan bir takımda ne yapacak. fener'de kaptan olacağına almanya'da orta sıra takımının rotasyonu olmak bile tüm kariyeri açısından daha iyi.

ulan fenerliler hani mustafa kapı en iyisini yapmıştı hahaha şimdi ne ağlıyorsunuz. bu nasıl bir döneklik. adam buraları okuyorsa sırf şu taraftarla muhatap olmayacağı için bile "ulan ne doğru karar verdim" diyordur.
  • iki taraf için de hayırlısı olmuştur. oyun aklı ve yetenekleri tartışılmaz bir oyuncunun kaliteli oyuncularla beraber düzenli olarak oynamaya ya da en azından rotasyonda bir şekilde şans bulmaya ihtiyacı var. fenerbahçe'nin de kulübün değerlerine saygılı, aidiyet duygusu daha fazla olan oyunculara ihtiyacı var. kulübün oyuncuya verdiği ciddi emek, değer ve yatırımları ortada. yolun bundan sonrası için kulübün çizdiği plan - ki detayları tam bilinmiyor- ömer faruk'un ve menajerinin kariyer planlarıyla örtüşmemiş olacak ki ayrılık kararı alınıyor. umarım merih demiral gibi gurur duyulacak bir kariyer yükselişi gösterir.
  • emre belözoğlu hem medyanın önüne atmam deyip hem de söylemleriyle medyanın ve taraftarların tam da kucağına atıyor. dünyanın en güzel teklifini sunduk ama o istemiyor diyor. daha ne diyeceksin ki emre belözoğlu:))
  • takım fanatikliği yaparak kariyeri hakkında bütün olumsuz duaları edenler neden böylesiniz acaba. sonu merih gibi de olabilir muhammed demrici gibi de. menajer gazına gelip gittiği doğrudur belki ama bu çocuk bi karar vermiş fenerbahçe de gelecek görememiş. başka bir spor dalında adaşı olan ömer faruk yurtseven tercihini ncaa'den yana kullandığın bütün basketbol camiası ne kadar doğru bir adım attığında bahsetmişti ama şu an ki durumu 1 aylık g league kontratı alabildi. asıl sorun sizsiniz arkadaşlar, bilinçsizce senin taraftarı olduğun takımı seçmedi diye saldıranlar.
  • gönül isterdi ki çok iyi olsun. bize ışığı versin, çıktığı maçlarda özellikle kupa maçları, hiç gözükmedi takımın zayıf halkası olarak kaldı. ferdi yanında messi kaldı abartmıyorum. paslarını veremedi, oyunun içinde kayboldu. o kadar zamansız övdüler yücelttiler ki çocuğu sonunda kendini ispatlayamadan gitmek istedi. şahsen kendisinden fazla ümidim yok. kumaş belli olur diye düşünüyorum. umarım her şey istediği gibi gider de milli takım için yararlı olur. başka yapacak bir şey yok.
  • schalke ile anlastigi yonunde haberler var hayirlisi olsun. allah gonlune gore versin. bir de yav arkadas kafayi mi yediniz siz? holiganlik gozunuzu kor etmis. kim olsa ayni seyi yapardi ve giderdi. adam ab ulkesine gidecek, dil ogrenecek, yabanci ulkede hayata atilacak. su ortamda anket duzenlense yuzde yetmis gitmek ister ulkeden. adamin hakkidir gitmek. insallah kahrolursun yazmis adam. sapik misiniz? kafayi mi yediniz?
  • siktirsin gitsin dedigim oyuncu. genc fetisi yuzunden koca kulubu 17 yasinda bir cocugun pesinde kosturdunuz. bosverin abi, istemeyen adam pardon cocuk bir saniye durmasin bu takimda.
148 entry daha