şükela:  tümü | bugün
  • kadroda ismini duyunca heyecanlandim. cok sükür en sonunda yerli messiyi canli görecez diye..

ya bu ömer faruk o ömer faruk degil,
    ya da o ömer faruk bu ömer faruk degil

ben sahsen begenmedim.

ikinci yari oyuna giren eyüp ile sag kanatta oynayan ugur kagan daha iyilerdi. hatta eyübün o pas alisverisleri daha bi oturakliydi.

son soz ömer faruk'a;
    ileriyi görmek istiyorsan
    muhammed demirci yi hatirla, o zaman nereye evrilecegini görürsün.
    selametle...
  • profesyonel sözleşme imzalanıp hollanda ligine kiralansın. bu fizikle ancak oralarda sivrilir. burası türkiye ligi, burada adam yiyor millet. fasülye sırığı kıvamında adam yetenekli de olsa fiziksel gücü olmadan işe yaramaz. ömer faruk da yetenekli olabilir, henüz bunu sahada gösterecek fırsatı olmadı, forma geldiğinde de bunu yapamadı, hatta kaybolup gitti. insanlar dağ fare doğurdu diye düşünmeye başlamadan, harbiden gelecek vadediyorsa sözleşme yapılıp oynayabileceği bir kulübe gönderilsin ve takip edilsin. berke özer gibi yani. kafası da rahat eder, gözden uzak avrupada oynar, dil öğrenir, eğitim alır. burada belli ki kötü görümceler gibi surat asıp yüz ekşitecek, kendine de zarar verecek.
  • (bkz: #114240606)
    (bkz: #114495109)
    ömer kardeşim burayı takip ediyorsan daha önce yazdığım şunları bir oku lütfen.
    ömrümüzü fenerbahçeye verdik. fenerbahçeyi öyle böyle sevmiyorum.
    ama fenerbahçenin kurumsal hafızasında maalesef senin gibi oyunculara değer verme yok. türk futbolunda ve kamuoyunda da böyle bir kültür yok.
    o nedenle seni bizzat tanıyan, takip eden ve oynatmayı vaadeden, basamak basamak yükseltecek bir takıma ocak ayında imzayı at ve derhal git.
    dünkü maç bardağın son damlasıydı. bu zihniyetin sana vaad ettiği hiçbir şey yok.
    ne kadar erken kaçarsan bu atmosferden o kadar çabuk hedeflerine varırsın.
    kaç kurtar kendini. buradaki ibibikler de bir tur daha ah vah etsin, capsler yapıp kendini avutsun.
  • kupa maçında kalitesini göstermiştir, maçı dikkatli izlemedim ama şimdi özete baktığımda çok beğendim kendisini. altay'ın bok yemesi yüzünden sahadan alınmıştır, o olay olmasa maçı tek başına götürürdü kesin.
  • isminden anlaşılacağı üzere ailesi akp'li olan on numara.
  • ingiltere top 6 ekiplerine her sene wonderkid yağıyor. kaçı potansiyeline ulaşabiliyor peki? yüzde 5 bilemedin 10. hal böyleyken her gelecek vaadeden gencimizi allah seviyesine çıkartıp " yerli messi" ilan etmek mantık dışıdır. sadece bekleyip görelim.

alper potuk-volkan şen ayarında bir oyuncu olacağını tahmin ediyorum. gözü yükseklerdeyse fizik ve patlayıcılığını geliştirmesi gerek.
  • pelkas, üstüne mesut derken oynayamayacağım diye üzülmemesi gereken arkadaş. zira ileride tam da olması gereken adam (mesut) gelecek inşallah takıma onu izleyip bir şeyler öğrenmeye çalışsın. bu fırsat kaçmaz.
  • fenerbahçe'den ayrılmayı seçmiş futbolcu. sana verilen emeklere üzülüyorum sadece başka bir şeye değil. fiziki açıdan aşırı yetersiz bir oyuncusun. hiçbir ligde o cılızlığınla tekniğini konuşturamazsın. hiçbir lig diyorum bakın hollanda liginde bile bir bok yapamaz.
  • eğer sorun sadece fiziği ise 1 tane özel eğitmen, 1 tane de aşçı ile (kaldı ki avrupa’ya gidiyorsa eğer bunu hemen hemen her kulüp ekip bazlı olarak sağlıyordur) 1 sene sonra şu entry alıntılayıp hayvan gibi bir fizikle bazılarını göt edebilir.

sonuç itibariyle 3 ayaklı tek kollu görme engelli sağır vs değil “cılız” yani halledilebilecek bir durum.

edit: harbiden ekşi sözlük ruh hastası dolu bir ortam. meğer çocuk ayrılmak istiyormuş. verilen tepki “yolun açık olmasın” “umarım başarısız olursun” “allah belanı versin” vs.

utanmasalar öl geber yazacaklar.

bizimkiler de mustafa kapı’ya aynısını yapmıştı.

16-17 yaşındaki çocuğa gence neyse artık şu yaptığınız nedir lan? sözlük sol eğilimli bir ortam olduğu için bilerek bu iki ismi yazıyorum.

madem 16-17 yaşındaki insanlara bu kadar kin besleyebiliyorsunuz. ali ismail korkmaz ve berkin elvan’a niye duyar kasıp göz yaşı döküyorsunuz.

ha o insanların alçakça katledilmesi ha bu çocuklara hakaret küfür ne farkı var?

ruh hastasına bak ya adam takımından gidiyor diye adamın hayatına geleceğine beddua ediyor.

koskoca fenerbahçe kulübü merih gitti diye öldü bitti battı mı? ömer faruk giderse batacak ölecek bitecek mi?

lan düşündükçe aklıma başka şeyler geliyor. türkiye’den siktir olup gitmek için elinden geleni yapacak hayatından vazgeçecek insanlar gelmiş burada adam gidecek diye neler yazıyor. (avrupa’ya gittiğini varsayıyorum)

diğer senaryoda her gün öldük bittik ekmek bulamıyoruz diyen adamlar gelmiş belki de sözleşmedeki rakamı beğenmeyip imza atmayan adama sövüyor. (türkiye’de kalıp başka kulübe 1 tl daha fazla ücretle imza attığını varsayıyorum)
  • oh be sanırım artık kurtuluyoruz bu ömer faruk tantanasından. menajerini de alsın nereye gidiyorsa gitsin baydı artık bu saçmalık. koskoca kulüp işi gücü bırakıp bunun kaprisiyle uğraşıyordu. oynatırsın bir varlık gösteremez, kiralık yollayayım oyna bir yerde dersin gitmek istemez. dandik maçlarda bile varlık gösteremeyen çocuğa her maç süre mi verecekti şampiyonluğa oynayan kulüp? bir genç oyuncu sahada fark yaratıyorsa oynatırsın oynar da gelişir diye değil. bu dünyanın her yerinde böyledir, takıma faydası olmayan genç oyuncuyu kimse oynatmaz. messi 17 yaşında barça'da oynarken fark yaratıyor diye oynuyordu sırf genç diye değil. ömer farukçu kesimin mantığına göre messi'yi kundaktayken oynatmaları lazımdı gelişsin diye. neyse hadi güle güle.