• çok güzel hareketler 2 ekibinde yer alan oyunculardan biri. ben oynadığı ilk skeçteki aktörlük yeteneğini çok beğendim, onun dışında çok farklı bir tipi ve fiziği var. içimden bir ses ileride ses getirecek bir oyuncu olacak diyor. başarılar.
  • çok güzel hareketler 2 14.bölümde yaptığı jim carrey taklidi oldukça başarılı olan kişi. adam rolün hakkını vermiş. helal olsun diyor, başarılarının devamını diliyorum.
  • çghb 2 kadrosu içerisinde diğer oyuncular arasından oyunculuğu ile en yetenekli bulduğum kişidir. karakterleri öyle içten oynuyor ki insan neredeyse gerçek sanıyor. sahneye yakışan biri. zamanla iyi yerlere gelecek gibi görünüyor.
  • çghb 2.kuşak oyuncularından. alt yapının skeçlerinde genellikle cenan ön planda olduğu için tam olarak keşfedilemeyen ama çok yetenekli bir arkadaş. bir iki replik değilde daha fazla şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. 14.bölümdeki jim carrey taklidi ve 37.bölümdeki joker taklidi çok iyiydi. umarım daha çok skeçte görürüz..
  • duygusal anlarda biraz zayıf.
    dram mimiklerini de çalışırsa olur bu.
  • bkm mutfak altyapı skeçlerini heyecanla beklememi sağlayan oyuncu. muazzam yetenek severek izlemekteyiz *
  • fatih artman 'a o kadar çok benziyor ki , abi kardeş gibiler sanki.
    ikisinin yan yana olduğu fotoğrafı görünce dedim işte buuu
    aile arasında

aile arasındafilminde de sedat rölüyle oynamıştır. hiç dikkat etmemiştim. tekrar onun için izleyeceğim.

yılbaşı programındaki kız ruleti skecinde bir başkadır dizisine olan göndermede fatih artmanın yasin karakterini çok iyi canlandırdı bence.

çhg2- kız ruleti -- 12:08'den itibaren

çok beğeniyorum ikisinide .
  • çgh 2’nin en başarılı oyuncularından birisi. aile arasında filminde görünce başarılı olacağını anladım. ilerde çok büyük oyuncu olacak.
  • dalağı düşük bir arkadaş. skeçlerde sürekli gülüyor. ama çok güzel bir enerjisi var. oynadığı skeçlere farklı bir hava katıyor.
  • gerçekten farklı bir sahne enerjisi olan, doğal komik bir arkadaş.

güldürmek zordur, şahsen kolay da gülemem ama bu adama her denk geldiğimde mutlak şekilde güldürüyor, eğlendiriyor. çok enteresan bir özelliği var.

bu haftaki olayı:
    https://www.youtube.com/…channel=çokgüzelhareketler
hesabın var mı? giriş yap