• istanbul büyükşehir belediye başkanı kadir topbaş'ın damadı olan iş adamı. (aydınlı group ykb)
    topbaş'ın kızı kübra topbaş ile 2001 yılında evlendi.
    40 yıllık tekstilci olan aile 2009'da inşaat işine girdi. (solar kent)
    http://emlakkulisi.com/…sine-rezidans-yapacak/63518

sonra işler büyüdü, kendisinin bıyıkları çıktı. (tekstilci iken yoktu o bıyıklar, sonradan çıktı o nedenle altını çizdim)
    işte sonra olaylar olaylar... bir başarı öyküsü.
  • hakkında tekrar tutuklama kararı çıkan damat.

ama onun uyku apnesi var :(
  • hakkında tutuklama kararı çıkan kişi.

http://www.cumhuriyet.com.tr/…tutuklama_talebi.html

edit: linki değiştirdim. habertürk vardı. cumhuriyet yaptım. denizde kum kadar etkileyecek olsa bile tık kazanmasın yandaşlar.
  • ramazan ramazan karnımı acıktıran kişi.
  • kadir topbaş'ın damadının tahliye olması "yargıdaki fetö yapılanmasının hala devam etmesi" olarak yorumlanacaktır ki bence de öyle..

ben anlamıyorum arkadaş (bkz: ibb'nin 370 milyon liraya arsa satın alması) gibi skandal nasıl gündem olmaz bu kadar mı kör etti gözlerinizi iktidar hırsı ? bu olayı da gündem yapan sıkı bir akp'li (bkz: fatih tezcan)'dır. benim adamım demeyin de bir kere de kendinize dokunun da vicdanlarımız rahatlasın.

adalet , herkes için adalet..

eğer gerçekten sağlık sorunları dolayısıyla tahliye edildiyse amenna ama neden buna kimse inanmak istemiyor veya inanmıyor ? daha ne kadar insanların vicdanını sarsacaksınız ?
  • fetö operasyonu için gözaltına alındığı söyleniyor.
    kadir bey'i şimdi dinlemek lazım.
    tabi ki saniyesinde satacaktır.
    bu işin siyasi ayağına operasyon yapılmadıkça samimiyetten uzaktır benim için.
  • hakkında tutuklama kararı çıkan fetöcü. inşallah bir ay sonra tekrar serbest bırakıp, iki ay sonra tekrar tutuklarlar. böyle böyle kafayı yedirsinler bu fetöcülere. manyak olsunlar.
  • sağlık yüzünden tahliye edilmiş, bu gözler bkz: ergenekon) , (bkz: balyoz) davalarında haksız yere yattıkları ceza evinde rahmetine kavuşan insanlar gördü!
    bu kadar da dalga geçermişcesine iş yapılmaz ki arkadaş..

ergenekon ve balyoz davalarında hayata gözlerini yuman insanlarında sağlık sorunları vardı ve bizler bunu unutmadık;

(bkz: kuddusi okkır)
    (bkz: kaşif kozanoğlu)
    (bkz: ilhan selçuk)
    (bkz: türkan saylan)
    (bkz: uçkun geray)
    (bkz: ersin aydın)
    (bkz: berk erden)
    (bkz: ali tatar)
    (bkz: murat özenalp)
  • roma hukuku sonrasına ülkemizde gelişmekte olan ve sonrasına dünya çapında ihraç edeceğimiz ' damat hukuku ' sekteye uğramıştır. yine de bu tarz gelişimlerle yol alacaktır. hiç bir şey üretmiyoruz diye üzülmeyelim.
  • tutuklanmamistir, savci tarafindan tutuklanmasi talep edilmistir. ancak hakimler saglik sorunlari sebepleriyle serbest biraktiklari icin yine tutuklamayacaklardir.
hesabın var mı? giriş yap