• polatlı topçu ve füze okulunda görev yapmakta olan çiçeği burnunda üsteğmen. kendisi askerliği güzelleştiren en önemli detaydır. her zaman askerlerin yanında yer almış, sevimliliği ve sempatikliğiyle askerliği sevdirmiştir. yolu açık olsun.
  • eğitimimi 372. dönem meslekçi asteğmen olarak polatlı topçu ve füze okulunda aldım. gerek askerliğim süresince gerekse askerliğim bittikten sonra ara sıra aklıma gelir kendisi. asker olarak fişek gibi olmasının yanı sıra sağlam bir öğretmen ve öğrencidir aynı zamanda. bize verdiği askeri ve disiplin eğitiminin yanı sıra, eğittiği insanların, ülkenin birçok yerinde farklı alanlarda akademik eğitim görmüş olduklarının farkında ve bir yandan kendi bildiklerini öğretirken bir yandan da kendisini bu şekilde donatıyordu. bu yönden zekası da gerçekten takdir edilesi bir komutandır. askerlik sürem boyunca bir çok komutan tanıdım fakat ilk defa kışlaya adım atmış bir adam olarak askeri ve askerliği bana öğretmiş olmasını isteyeceğim başka komutan çıkmadı. askerliğin hassasiyetini, ciddiyetini ve kutsallığını sözlü olmasa da duruşuyla bizlere, en azından bana öğretti. askerliğin kalan süresi boyunca bu ilkelere önem verdim ve görevimi yaptığım kıbrıs’ta en üst rütbeden en alt rütbeye tanıdığım herkesin saygı ve sevgisini kazandım.

kendisi ekşi sözlüğü takip ettiğini söylemişti biz öğrenciyken. eğer okursanız, bizlere ve bu vatana verdiğiniz emekler için sağolun komutanım, hakkınız ödenmez.
hesabın var mı? giriş yap