şükela:  tümü | bugün
  • istanbul il milli eğitim müdürü kendisi. çakar taktığı için kendisine ceza yazan polise sen görürsün diyip açığa aldırdığı iddiaları bulunmakta. nasıl bir ülke burası allah aşkına ?

haber linki
  • holding patronundan, yöneticisine, sivil vatandaşından, boş işler müdürüne kadar hemen herkesin çakarlı araçlarla trafiğe çıktığı bir ülkede yaşayan ve hukuka uymak yerine işini yapanı işten uzaklaştıran bir eğitimcidir.
  • önce kendisinin eğitilmesi gereken cahil yobaz bir adam anladigim kadariyla
  • ünvanı il milli eğitim müdürü, ünvan elinden gittiğinde geriye bir şeyi kalmayacak insan müsveddesi
  • bu ülkede gelecek nesillerin eğitimden sorumlu il milli eğitim müdürü.

kendisi gibi yüzlerce diğer bürokratın yaptığını yaparken haber olmuştur. senin benim alınterimizden kesilen vergilerle lüks araca binip, hakkı olmadığı halde çakar lamba ile trafikde taciz eder, emniyet şeridini kullanarak kendini vatandaştan üstün görür, hakkını gasp eder, bakanlık genelgesini ve türkiye cumhuriyeti polisini takmaz, ama sorsan vatan millet sakarya, yazmakla bitmez.

bir tane değildir. trafikde her gün onlarcası ile karşılaşırsınız. o sadece haber olmuş bir tanesidir.
  • bu halkın vergileriyle oturduğu sefasını sürdüğü hayatında gariban polis memurunu açığa aldırmış istanbul il milli eğitim müdürü.

allah bu garibana çektirdiklerinin 2 katını versin bu bizim paralarımızla caka atana herife.

http://www.hurriyet.com.tr/…i-engellediler-40771180
  • bir mucize olur toplum baskısı ve vicdanı ile özür dileyip, polisi işine geri aldırır umarız.
  • liyakat anlamında baştan aşağı kokuşmuş, kimsenin işini doğru düzgün yapmadığı ülkemde işini yapan polis memurunu işinden eden milli eğitim müdürü.
    merhamet, insanlık öleli çok olduğu için tek yol kamuoyu yaratıp hatasından dönmeye mecbur etmek ya da üst kurumların dikkatini çekmek.
  • işin bu kadar büyüyeceğini bilemediği için önümüzdeki günlerde biryerlere çıkıp aslında olay öyle olmadı, ben öyle şeyler demedim diye başlayıp polisi fetöcü olmakla suçlayacak adam.

ama bence bu iş dönüp dolanıp kendisine patlayacak ve kendisine götümüzle güleceğiz. çünkü bu olay bundan sonra bir daha böyle artislik yapılamaması adına çok güzel bir şans. eğer akp hükümeti ve özellikle süleyman soylu, dediğini yutar ve buna izin verirse bombacılar da yakında aynı şekilde ben şuyum diye polisleri geçip şehrin ortasına bombayı sokar.
  • balık baştan kokar.. devletin başı nasılsa memuru da öyle olacak tabi.. bu hikayede neye şaşırıldığını anlamadım.. hasbelkader köşe başını tutan bürokratların çoğu neredeyse çakma reis...