*

• özel kuvvetler komutanlığını ele geçirmeye çalışan darbeci terörist general semih terziyi alnının ortasından vuran şehidimiz. sembol isimlerden birisidir, yıllarca unutulmamalıdır. üniversite, okul, köprü, havaalanı vs yerlere ismi verilmeli, nesiller boyu hatırlanması sağlanmalıdır. diğer tüm şehitlerimize de allah'tan rahmet diliyorum. allah birliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin.

edit: bugün isminin bi' okula verildiğini gördüm internette, bilmiyorum katkımız oldu mu ama çok sevindim. mekanın cennet olsun yiğidim. inşallah her şehirde her mahallede ismin yaşatılır.

edit 2: ulan çok duygulandım ya.. şimdi de twitter'da sabiha gökçen havalimanın adı şehid ömer halisdemir olsun kampanyası başlamış. yeter mi yetmez.. ulubatlı, seyyid onbaşı belki efsaneydi ama onları bile çok sevdik yüzyıllarca unutmadık.. işte size yerli, milli, gerçek ve mübalağasız bir kahraman.. yüzyıllar boyunca unutmamalıyız, egemenliğimize el sürmeye kalkanları alnının ortasından vuran bu yiğidi herkes bilmeli, herkes..

destek için: hastag #ömerhalisdemirhavalimanı
  • 15 temmuz 2016 darbe girişiminde özel kuvvetler komutanlığı'nı teslim almaya gelen cuntacı semih terzi'yi alnından vuran ve devamında şehit edilen kahraman astsubay başçavuş. mekanın cennet olsun.
  • şurada olaylar anlatılmaktadır:

http://www.ntv.com.tr/…ecesi,buzxr0qdzugqfirm5c7pcg
  • allah şehidimizin şehadetini mübarek eylesin. ilerde oğlum olursa onun adını oğluma şerefle vereceğim. devlet hemen şehidimizin ailesine ulaşmalı ve maddi, manevi ne gerekiyorsa yapmalı. devlet yapmayacaksa bizler toplanıp yapmalıyız. çünkü şehidimiz belli ki bir ülkenin kaderinin değişmesinde çok önemli bir görev üstlenmiştir.
  • zekai aksakallı paşanın emir astsubayı iken darbe generalini alnından vurarak, kahramanca tereddütsüz gerekeni yapıp şehit olmuş aslanımız.

edit: emir astsubayı düzeltmesi.
  • darbeyi durduran gerçek kahramanlardan birisi olan şehidimizdir.

allah rahmet eylesin.
  • işte bizim bildiğimiz, tanıdığımız, inandığımız türk askeri böyle biri.

allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun!..
  • filanca askerin olaydan haberi yokmuş, emir gelince halka ateş açmış goygoyu yapan alcaklarin bu kahraman askeri iyi tanıması lazım. öleceğini bile bile görev bilinciyle gerekeni yapıp şehit olmuştur. türk halkı kendisine minnettar olmalı.
  • tarihe şerefle yazılacak gerçek bir kahramandır. canı pahasına darbeci generali öldürmüştür. inşallah hakîkî bir şehit olmuştur. allah makamını yüce kılsın.
  • kendisine minnet duyduğum yiğit adamdır. allah senden razı olsun. halkına karşı emir aldığında nasıl hareket edileceğini diğer basiretsizlere göstermiştir. mekânın cennet olsun.
hesabın var mı? giriş yap