şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sözlükte başlığı açılmamasına şaşırdım. kendisi hdp milletvekili adayıdır. şanlıurfadan hem de birinci sırada. bu da demektir ki önümüzdeki dönemde büyük olasılıkla mecliste olacak milletvekili olarak.

peki kendisini haber yapan şey ne diye soracak olursanız kendisi apo'nun öz yeğenidir. hani abdullah öcalan olan apo. yani pkknın lideri. yani onbinlerce masum insanı öldüren orospu çocuğu.

tabi ki bu hamle hdp'nin türkiye partisi olduğu gerçeğini daha da pekiştiren bir başka hareketi.

-aponun yeğenlerini sırayla meclise sokmak
    -türkçe bilmeyenleri türkiye büyük millet meclisine sokmak
    -her istiklal marşı okunduğunda oturdukları yerden kalkmamak, bir kere bile milli marşı okumamak
    -her pkklı teröristin cenazesine katılmak
    -her ilde aponun heykelini dikmeyi hedeflemek
    -pkkyı terör örgütü görmemek, onları gül bahçesine benzetmek
    -sırtlarını millete değil pydye yaslamak
    -pkknın bizi tükürüğüyle boğacağını iddia edecek kadar yürek yemek
    .
    .
    .

bu liste uzar gider. türkiyede siyaset yapacak başka kimse kalmamış gibi, şehit ailelerimizin gözlerinin içine baka baka terörist yeğenini meclise sokmak; dünya böyle bir kahpelik, böyle bir adilik görmedi.
  • bir insanın dayısının/amcasının işlediği herhangi bir suç o insanı bağlamaz.
    öte yandan hdp'nin, bu şahsı, engin siyasi dehası nedeniyle aday yaptığını da pek sanmıyorum. pkk'ya yakınlık hisseden seçmenden oy alabilmek için yapılmış olan bir hamledir.
  • tez zamanda kendisini hapislerde çürürken bulacaktır
  • amcasinin isledigi suc o kisiyi baglamayabilir. ama omer ocalan'i milletvekilligine baglayan sey nedir peki? bu sahis ekonomi uzmani midir? egitim alaninda donanimli bir isim midir? yerel yonetimde yer alip halkin destegiyle mi yukselmistir? hukukcu mudur? engin jeopolitik bilgiye mi sahiptir? ne ulan bu adamin olayi o zaman?

pervin buldan kivirip urfa'da etkinligi olan bir aday diye savundu. bu adamin kendi basina ne etkinligi varmis merak ettim. benim bildigim tek etkinligi pkk liderinin yegeni olmasi.
  • sözde atatürkçü özde ise sadece rte düşmanı kemik laikler tarafından meclise sokulmaya çalışılan terörist abdullah öcalan'ın yiğeni.
    evet 'bir oy hdpye' diyen sevgili chpli atatürkçüler hadi bir el atın da meclise bir öcalan daha gönderelim.

bu teröristlerin meclise girmelerine yardımcı olmak ancak ve ancak mustafa kemal'in it sürülerine (!) yakışır bir hareket olur.
  • milletvekili olmuştur.
  • sorsan hdp cok egitimli vekillere sahip!
    birakin allasen su pkkli serefsizleri desteklemeyi modern falan olmuyor direkt terorist destekcisi oluyorsunuz.
  • apo'yu sokmadığınız kaldı meclise sayın chp'li itroller. adamın sülalesi meclise girdi yakında size de girecekler.
  • sözde atatürkçüler tarafından tbmm ye vekil olarak girmiş kişidir. bazı orospu evlatları atatürkçülüğü tekeline almış. bunlar şimdi kafalarını kuma gömdü. sorsan oy vermediler.sizin ben kitabınızı sikeyim. halk bu ikiyüzlülüğü gördüğü için size oy vermiyor.
  • kendisine vekilliği boyunca başta tbmm başkanı olmak üzere diğer herkes tarafından sayın öcalan denilecektir. sırf bunun için hdp bu adamı vekil yaptırmadıysa ben de hiçbir şey bilmiyorum.