şükela:  tümü | bugün soru sor
  • akdeniz üniversitesi hastanesi plastik rekonstrüktif cerrahi estetik anabilim dalı başkanı doçent abi. antalya'da, türkiye'nin ilk çift kol naklini gerçekleştiren, şu sıralar ana haberlerin face/off filmine atıfta bulunarak 'türkiye'de ilk yüz nakli, habureyyy!' başlığıyla verdikleri haberin protagonisti.
  • trt spor'da inanılmaz şeyler söyleyen insan. sadece şike olaylarından değil, hakemler ve medyanın içindeki adamlara fena halde laflar söylüyor. cem papila'nın temizlenmesi gerektiğini net olarak söyledi şu an. bu kadar açık sözlü bir insanı uzun süredir görmedim.
  • trt spor'da çok fena konuşmuştur. aşağıdaki bağlantıdan yayına erişilebilinir, özellikle 21:07 sonlarına dogru bombayı cem papila'nın kucağına bırakmıştır. 20:57 civarlarında da yine dobra dobra konuşmuştur papila hakkında.

http://www.yildiz.tv/…rt3&seektime=05-07-2011 21:07
  • dün samanyoluhaber programinda aziz yildirim'in avukati faik isik'in siz hukucu musunuz? hangi jüri sizi hukucu yapti merak ediyorum" ithamlarina reklamlara girerken (sesin kesildigini zannederek) "benim hukukculugumu da sorguladin ya helal olsun" tarzi giriserek faik isik'in "abi ama... gibi" kendini savunma moduna gecmesine sebep olmustur. faik isik da reklamdan sonra hatasini anlayarak özür dilemistir.
  • dünyada bir ilki daha gerçekleştirerek rahim (uterus) naklini yapan başarılı cerrah.
  • tekrar dünya' da bir ilk olarak, iki kol ve bir bacak naklini aynı anda gerçekleştirecek. bir de ülkemizdeki ilk başarılı yüz naklini yapmak üzere. her iki ameliyat da şu sıralarda gerçekleşiyor.
  • basarili bir sekilde ilk yuz naklini gerceklestirmis profesor. sempatik bir insan ve basarili, kendisini tebrik ediyorum. kendisi bu ameliyati fantastik olarak nitelendirmekte su an. umarim cok daha basarili islere imza atacaktir. buyuk uber bir insan.
  • "yüz nakli" yaparak en büyük hayalini gerçekleştirmiş olan doktor.

evet bu adamın en büyük hayali yüz nakliydi.
  • akdeniz üniversite'nin gururu. prof. ömer özkan ilk yüz naklini de gerçekleştirdi. 15 günlük kritik süre sonrasında başarı elde edilirse tarihe altın harflerle isimini yazdırdı. bunun dışında ilk çift kol ve tek bacak naklini de başka bir hastaya yaptı. bunlar türkiye için tıpta devrim.

edit: tatli limoncunun uyarısıyla, çift kol ve tek bacak naklinin ayrıca dünyada da bir ilk olduğunu öğrendim.

http://www.washingtonpost.com/…iqabbkgfq_story.html
  • özellikle yüz naklini yaparak çocukluk hayallerimi yıkan,idolüm olmuş insan.artık şansımı başka şeylerde denerim