• yeni kitabina da hamile kalmış, üretken ev erkegi, sinema delisi, kitap kurdu ve bric ustasi.
  • tarihteki gizli örgütler hakkında çalışan araştırmacı yazar. onbeş yıllık bankacıdır ve bir gün hobi olarak ilgilendiği yeraltı örgütleri ile ilgili olarak bir kitap yazmaya karar verir ve işi bırakır. sırf bu özelliğinden dolayı bile takdire şayandır. eski bir mason olduğunu beyan etmiş ayrıca.
  • gul hac kitabinin yazari, plan b yayinlarindan cikmistir, derledigi literaturun kapsami takdire sayandir.
  • sinema: modern mitoloji adlı, plan b yayınevinden çıkmış bir inceleme ve araştırma kitabı vardır.
  • hermetik geleneğe akılcı yaklaşım arayanlara tavsiye edilir.
  • bugün ömer tecimer'in vefat haberini aldım... çok üzüldüm... daha yapabileceği çok şey vardı... anlatacağı, yazacağı...
  • hakka yürüyüşünü sözlükten öğrenip çok üzüldüğüm, araştırmalarından son derece bilgilendiğim, ülkemizde nadir rastlanan insanlardandır. tüm yakınlarına ve sevenlerine sabır diliyorum.
  • eger kendisi ile sohbet etme sansiniz olduysa sahsina munasir alayci uslubu, gozlerinden fiskiran zeka ve muziplik kokan bakislariyla kendine ve sohbetine oyle bir baglardi ki- tekrar tekrar dinlemek, sohbet etmek isterdiniz. artik anilarda, kitaplarinda yasayacak. topragi bol olsun.
  • geride bir dila, birçok da kitap bırakarak gitmiş. gençlik anılarımla birlikte.
  • cenazesi 24.04.2014 perşembe günü öğle namazı sonrası teşvikiye camiinden kaldırılacak ve zincirlikuyu mezarlığında sonsuzluğa uğurlanacaktır. «hiçbir şey ölmez; her şey yaşar»
hesabın var mı? giriş yap