şükela:  tümü | bugün
  • o ses türkiye'de yarışan müthiş duygulu okuyan sesiyle beni benden alan gerçek bir yetenek, özgün bir ses. ve elenmiştir ama bu dünya adil değil zaten o yüzden bence sakın üzülme.
  • bu adamın yerine yalandan bir yıkılmadım ayaktayım performansını seçebilmek ancak o an da gelen geçici sağırlık ile açıklanabilir. secenler sozde muzik sanatçısı, bilgili tipler. en nihaytinde yarışmanın en iyi 1-2 performansından birini ortaya koymuş ama seçilememiş guzel sesli abidir. yerine ise tum yarışmanın en overrated elemanı seçilmiştir. rezalet
  • yuh be arkadaş, vallahi de yuh. bu adam şu performansla bu performansa karşı elenemez arkadaş.

tip desen var, sahne ışığı desen var, ses desen o biçim. arkada çok pis oyunlar döndü, başka açıklaması olamaz. biri elinden tutsun, albüm falan çıkartsın da gidip parasıyla alalım. sen üzülme kardeşim, sen öyle ya da böyle olacaksın. hatta olmuşsun bile, yolun açık olsun.
  • ara sıra izlerim o ses türkiye yarışmasını, kulağım yettiğince beğenirim işte. işin özü hakkının yendiğini düşündüğüm yarışmacıdır. annem eleyecekler dediğinde yok artık demiştim, rakibi olan kişi şarkıyı o kadar herhangi bir şekilde okumuştu ki... evet o klasik sesi yeten kişilerin hemen eline mikrofonu alıp ,bağırınca bakın oluyor ses var bende üslubuyla asıldıkları şekilde okumuşken bu çocuk şarkıyı duygulu okudu. tipi fırlama olmayabilir, gözleri cin cin yanmıyor,saçı fena olabilir ama bunların hepsi değişir, o ağzını açıp sesi yükseltişi bile yeterlidir benim için, üstelik öyle gırtlak kullanacağım diyerek ağdalaştırmadan.
  • gece gece aklıma gelen, muhteşem bir ses kontrolü olan, o ses türkiye yarışmasından haksız yere elenen yarışmacı.
  • albümü çıksın diye dua ettiğim müthiş ses. burdan bir yapımcı bu dileğimizi duyar umarım.
  • o ses türkiye'deki geçmiyor günler yorumunu günlerdir dinlediğim sanatçı. hiç tarzım olmamasına rağmen insanın içini kıyar ve acıtır bu performans.
  • o ses türkiye'nin meşhur olamayan bayhan'ı. yarışmayı kazanamadı ama yarışma tarihinin en unutulmaz performansına imza attı(popstar alaturka'nın bülent ersoy'a şal attırtan erkan'ı da aynı bu kategoride). geçmiyor günler adlı şarkıyı orijinalinden daha güzel okumuştur ki kıyasladığımız ses özcan deniz.
  • seslendirdiği 'geçmiyor günler' adlı şarkı ile o ses türkiye'nin şimdiye kadar gelmiş geçmiş en iyi yorumcusudur . iyi yerlere gelir inş.
  • kendisi demet akalın'ın ekibine dahil olmuştur. kendisine müzik hayatında başarılar dileriz. acun'un programında açık bir şekilde hakkı yenmişti ama diğer taraftan kader güldü yüzüne.