şükela:  tümü | bugün
  • attığı mide bulandıran tweet aşağıdaki gibi;

https://twitter.com/…antv/status/962413449224605696

kim ne derse desin, bu; dalga geçmektir. inşallah allah ona ve tüm sülalesine bu mutluluğu nasip eder.

edit: link düzeltildi
  • klasik islamcı kafası. şehitliği över dururlar, ama kendileri ve çocukları askerlikten kaçmak için her türlü yolu yapar.

ayrıca bu nur sadece fakirlerin üstüne yağıyor galiba. zenginler hep nursuz
  • neyse amına koyim bişey demiyorum ben.
  • inşallah onun evine de nurlar iner, melekler girer.

kahramanlarımız hayatını kaybetmiş, şehit olmuş bunların derdine bak!
    nurlar iner, melekler girer...peki ya giden geri gelir mi?

ne nur insin, ne melek girsin. şehitlerimiz geri gelsin, nurlar da melekler de sizin olsun...
  • islamcı kesimin ne kadar halktan kopuk, ne kadar hamaset denizinde vurgun yemiş hale geldiğini gösteren paylaşım.
  • kargo - arabik fahişe

"yertsiz yurtsuz fahişe
    dertsiz dinsiz fahişe
    suçsuz arabic fahişe için
    dünden oryantal çal"
  • laptop kucağında akşam yemeğinden sonra çayını hüpletirken yazılabilecek kapasitede bir tweettir.rahat adam tweetidir.ömer efendi yazmıştır.
    niat doan ile yarışır.
    ne desek azdır.
  • benim anlamadığımbu kadar güzel bir nurdan neden kendilerini mahrum ediyorlar? gidin sizde şehit olun,sizin de evinize nur yağsın kardeşim! ortada ölüm var,acı var,ölenlerin evlatları,anaları,babaları,eşleri var! insanın yüreğinde evlat acısı,kardeş acısı,eş acısı diye derin bir yara var! nur da nur! seni tutan mı var,git sen de savaş öl bu vatan için,senin de sülalene nur yağsın! şehit acısını bizde içimizde duyuyoruz ama sizin gibi insan canını ranta malzeme yapmıyoruz! kalleşsiniz.
  • sen besle büyüt hastalandığı zaman uykusuz bütün gece başında bekle bir saat uzaklaşsa gözün yollarda beklesin. sonra gelsin zenginin biri askerliğini nasıl yaptığı belli olmayan çocuğunun askerlik yapıp yapmayacağı belli olmayan birinin evine nurlar yağdı desin. geçirir mi o ananın acısını. hadi bakalım ben de diyorum ki o 11 şehidin şehit düşmesinde sizin suçunuz var umarım o ailelerin evine inen nur kadar evinize şer düşsün o genç şehitlerin ruhları başınızdan ayrılmasında inip inip inleyip af dileyin onlardan.

bana mesaj atmayın niye onların şu var diye. o tuzakların kurulmasının tek sebebi oy propagandası yapcam diye gizlilik içinde yapılması gereken bir operasyonu sağır sultanın bile duymasıdır.