şükela:  tümü | bugün
  • link
    vallahi ne desem bilemedim.
  • berlin'in fetöcü olduğu gerçeğini gözler önüne seren twitlerdir.

(bkz: büyük resim kursu)
  • kafası çok güzelmiş güle güle kullansın.
  • (bkz: mal beyanı)

not; erdoğancıyım.
  • facebook'ta bir sayfa ve grup var, 2023 diriliş diye.
    bu sayfanın amacı akplileri, akpli ağzı ve söylemiyle trollemek. acayip yaratıcı şeyler çıkardıkları ve malum kitlenin çomarlığını da bildiklerinden nefis trollüyorlar.

şu ömer turan'ın attığı twitler bu yaratıcı trollerin bile aklına gelmemiştir.
    ömer turan'ı da tanımam. twitleri ilk okuduğumda çomar trollüyor herhalde dedim.
    ciddiymiş ya la.
    bio'sunda kendisine siyaset bilimci, uai uzmanı, tarihçi, ekonomist... diyen bir tip.
    unvan çok ama...

öyle vakalarla karşılaşıyoruz ki, kifayetsiz kalıyor insan. biz nasıl bir döneme düştük böyle.
  • ben hep diyorum; bu ülkenin çok değerli senaristleri var. ömer turan da değerli bir senarist olarak malum dizinin türkiye uyarlamasına ufak bir göz kırpmış. hadi bakalım, sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • gelinlerin tatlı telaşı sayfasındakilerin siyasi versiyonu. hastaneye yatırılması şart.
  • dizinin üçüncü sezonu çekilecekse bu arkadaş yazsın, hayal gücüne şapka çıkarttım. insan hayret ediyor gerçekten.
  • allah'ım yaratıyorsun, takip et. paranoyadan falan bahsetmiş, sen paranoyak değilsin abi. başka bir şey bu haberin olsun. doktorluk vaka ama, görün mutlaka.

ha muhattap bile almamak lazım da, şu noktaya temas etmek şart. kendisi netflix'in bu dizi için türkiye'ye has fragman çekmesini anlayamamış, çukur'a gönderme yapılmasını falan da ilginç bulmuş. cehalet burada kendisini gösteriyor.

netflix türkiye pazarına girdiğinden beri değişik değişik işler yapıyor bilindiği üzere. sadettin teksoy'lu stranger things tanıtımı, esra erol'lu black mirror tanıtımı, ekşisözlük'te infial yaratan iamwaldo'lu black mirror tanıtımı gibi gibi şeyler, daha varsa hatırlamıyorum.

bu fragman ve çukur göndermesi bunların yanında basit bile kalmış diyebilirim. neyse sen komplo teorisi üretmeye devam et, belki bir gün sen de güzel bir senaryo yazabilir yapımlarını milyonlara ulaştırabilirsin. potansiyel var.