şükela:  tümü | bugün soru sor
 • turk olmaktan utanma sebebi. sorsaniz kendisi "turklugu yuceltmeye" cali$iyordur buyuk ihtimal.
 • söyle nedendir dere vurulur gençlerimiz şarkıları söyleneli çok zaman olmadı. işte yine birileri kin dolu yüzleriyle gençleri vurmaya çalışıyor. güpegündüz, eğitim yuvası kampüste. içindeki kin yüzüne işlemiş birileri tarafından. hep merak ederdim evladın olsa sevmezsin lafının tarifi nasıl bir insandır diye. sabah resmini görünce "evladın olsa sevmezsin" deyivermişim bilinçsizce. işte öyle bir adamdır.
 • mhp antalya il başkanı tarafından “parti ile hiçbir ilişkisi olmadığı “ açıklanmış kişidir. partiye arada sırada gelen yüzlerce, binlerce kişiden birisiymiş bu vatansever arkadaş.

  biz bu açıklamayı yiyelim ve ülkü ocaklarının böyle kişileri içerisinde barındırmadığını da kabul edip, düşünmeye başlayalım. hep birlikte düşünmeye başladıysak şu güzel soruyu soralım kendimize. “ eğer ülkü ocakları bu adamları kabul etmiyor ve inkar ediyorsa, bu adamları kimler böyle yetiştiriyor ve kimler etkiliyor?”

  bir komando geleneği olan partide bu geleneği yıkmamaları, genel başkanının meydanlarda yağlı urgan atması, sloganlarla siyaset yapma çabaları, ülkü ocaklarını kavga için destek güç birimi olarak görmeleri, abdullah çatlı gibi insanları kahramanlaştırmaları, “ ne mozayiği mermer lan mermer” düşüncesini benimsemeleri… ve daha sıralanacak bir çok sebep bu insanların ülkü ocaklarına gitmeden de böyle fanatik ve faşist düşüncelere saplanmasına yol açar mı? yol açar. mhpli yöneticiler ürettikleri siyaseti, ürettikleri siyasetten çıkan sonuçları karşılaştırırlarsa, yanlışlarını da göreceklerdir. görmeleri de iyi olacaktır. yoksa bu açıklamalar çok komik durmakta.
 • kendisinin mhp ile ülkü ocakları ile uzaktan yakından alakası yoktur, siz bakmayın en önemli toplantılarda, protokolde oturmasına; siz bakmayın ülkü ocakları etkinliklerinde "bozkurt işareti" yapıp da "tekbir" getirmesine.

  oooo şimdi her mhp protokolünde oturana partiyle alakası var dersek işimiz var çünkü o protokolde oturanlar, bozkurt işareti yapıp da "tekbir" getirenlerin hepsi ipsiz sapsız heriflerdir, anladınız mı? ne zaman görülmüş ki ülkü ocakları üyelerinin silah taşıdığı, adam öldürdüğü? he?

  az önce haber bültenlerinde izlediğimize göre;

  kuzenine sarkıntılık yapan,
  üzerinde uyuşturucu bulunduran,
  gasp ve tehditten göz altına alınan, bir insan(!) dır.

  bir diğer insan için (bkz: tamer kara) (akdeniz üniversitesi'ndeki saldırıda silah doğrultan ikinci insan(!)dır)
 • 15-20 yıl sonraki herhangi bir genel seçimde mhp nin potansiyel milletvekili adayıdır.
 • antalya'da alninda ayni zulfikar dövmesiyle dolasan baska bir eleman yok ise, gecen sene sokak ortasinda karsilasip, bir müddet sonra goz kacirmak zorunda kaldigim provakator.
 • kendisinin göbek adı münferit olup, meczuplar aşiretine mensuptur. yaptıkları camiaya teşmil edilemeyecek denli bireyseldir. bir de kendisi sakallı hitman'dir. provoke ediyormuş, o bakımdan.

  http://www.milliyet.com.tr/…leriid=3297#galeristart
  http://www.gameguru.in/…es/hitman-movie-details.jpg

  (bkz: meczup munferit hassasiyet)
 • değil alnına neresine zülfikar çizdirirse çizdirsin alevi değildir, olamayacaktır. zira aleviler genelde "can verir can almaz".
 • mhp'lilerin ve neredeyse medyanının tamamının ısrarla provokatör olarak nitelendirdiği, elinde silahı, açık seçik, güpegündüz adam öldürmeye teşebbüs eden katil adayı. kendisinin mhp'li olduğunun kabul edilmesi için genel başkanlığa adaylığını koyması veya merkez karar yürütme kuruluna getirilmesi gerekiyor sanırım.