şükela:  tümü | bugün
  • vuvuzela sesi özleten kupadır.
  • içilen biradan, yenen cipsten bile eski tadı alamamaktır. 5. gecenin şafağındaki maçta dönmeni bekliyorum.
  • orta sahayı diyagonal paslarla dahi geçememektir.
  • 2018 dünya kupası için de geçerli olan önermedir.

kaynak: http://skor.sozcu.com.tr/…omer-urundul-soku-737227/

--- spoiler ---

14 haziran'da rusya'da başlayacak 2018 dünya kupası öncesi ömer üründül sürprizi yaşandı. daha önceki bir çok dünya kupası'nda yorumculuk yapmasına alıştığımız usta yorumcu trt'nin bu yılki kadrosunda yer almadı.

--- spoiler ---
  • ömer üründül benim için pastanın üzerindeki çilek gibidir. bu nedenle dünya kupasında olmaması bütün tadı ve lezzeti götürür. trt bununla ne yapmak nereye varmak istemektedir.
  • çaysız kahvaltı gibidir. üründül'süz dünya kupası mi olur allasen, boktan maçlarda konuşacak bir şey bulamazken onun engin yorumları, yaratıcı bakış açısı ile keyfimiz yerine geliyordu. hemen bir kampanya başlatmalıyız.
  • o değil de dünya kupasında ömer üründül şoku nedir gözünüzü seveyim. hangi türk vatandaşı dünya kupasında ömer üründül'ün yorumlarını dinleyemeyecek diye şok geçirir, kendine gelemez merak ediyorum.

bir de bu durum sanki tayyip erdoğan'ın seçim öncesi çalışmalarına benziyor. tam seçim öncesi uzun zamandır kötü giden veya beklenen durumlara çözüm bulunur ya, dünya kupası da tam seçim öncesi ya, anladınız siz onu.
  • aynı şey 2014'te de olmuştu, maçlarda yorumcular o kadar kötüydü ki internette başlayan kampanyayla bu adamı grup sonrası maçlara yorumcu yapmak için apar topar getirtmişlerdi de rahatlamıştık.

evet adam da gördüğünü söylüyor, bazen besbelli şeyleri de söylüyor, ama gidip de en önemli atağın ortasında sahadaki bir oyuncunun hayat hikayesini anlatmaya veya spikeri zekasıyla ekarte etmeye çalışmıyor.

ülkedeki en iyi spor yorumcusu. kendisinin en iyi yorumcu olması, kendi başına değerlendirildiğinde iyi bir yorumcu olduğu anlamına gelmez, diğerlerinin halini ortaya koyar.
  • trt bütün değerlerimizin içine etmeye devam ediyor. şaşırdık mı? - hayır.
    kesin o boyu uzun aklı kısa müptezelin parmağı vardır bunda da.