şükela:  tümü | bugün
  • flash tv'nin kurucusu. flash tv sitesinde yönetim kurulu başkanı olarak yazılmış.

- 1953 yılında istanbul’da doğdu.

-ilk ve orta tahsilini istanbul’da yaptı. istanbul üniversitesi hukuk fakültesinde hukuk eğitimi aldı. üniversite yıllarında iş hayatına girdi.

- inşaat,sanayi yakıtı bayiliği,tekstil ürünleri ticareti yaptı.

- 1979 yılında bursanteks firması ile tekstil ve ev gereçleri toptan-perakende pazarlama işine girdi.

- 1982 yılında tekstil alanındaki ilk sanayi yatırımı olan göktuğ brode a.ş.’yi kurdu. brodeli ev tekstili üretim ve iç- dış satım işleri yaptı.

- 1989’da göktuğ tekstil a.ş. ile ikinci sanayi yatırımını yaptı. iplik büküm-dokuma-brode-konfeksiyon entegrasyonlu olarak tekstil sektöründeki yatırımları geliştirdi.

- 1990 yılında göktuğ inşaat a.ş.’yi kurdu. arazi derleme,proje geliştirme,inşaat alanlarında özgün projeler geliştirerek hayata geçirdi.

- 1992’de göktuğ yayincilik a.ş. ve göktuğ haber ajansi l.t.d. kuruluşları ile medya sektörüne girdi.

http://www.flashtv.com.tr/default.aspx?p=44&m=9
  • (bkz: flash tv)
  • bugün medyaradar'daki röportajında muhabirin, flash tv hakkında sorduğu sorulara verdiği cevaplarla göz doldurmuş patron kişidir. yazının spotunda da dert niteliğinde bir röportaj demiş, katılıyorum, güzel kapaklar yapmıştır. ilgili röportaj için buradan buyrun.
  • türk medyasındaki en temiz adamdır.

kanalı flash tv her ne kadar çalgı çengi kanalı olsa da hiçbir zaman iktidar yalakalığı yapmamıştır, kendi halinde ve kendi dünyasında bir yayın anlayışı yürütmüştür. haberlerinde ara ara iktidara dokundurduğu da olmuştur.

15 temmuz yıl dönümünde zorunlu olarak koyulması gereken 15 temmuz destanı logosuna atatürk'ü eklemiş tek kanaldır flash tv.