şükela:  tümü | bugün soru sor
 • teatrel yeteneklerini yalnizca sahneye saklamayip gündelik hayatta da biz sevenlerine beleş tepe keyfi yaşatan, gelecek değil bugünler vaadeden (bu sloganla da ilerde kabineye girerse şaşirmayilasi) oyuncu. 2007 maltepe üniversitesi tiyatro festivalinde en iyi erkek oyuncu ödülünü mideye indirirken oscar'a da göz kirpmiştir *.
  (bkz: suo)
  (bkz: mahser i cumbus)
  (bkz: cevdet canver) *
 • an itibariyle kendisini televizyonda gordum. arka siradakiler umut'la televizyona adimini atmis, buyuk gelecek vaadeden oyuncu.
 • kendisini televizyonda gördüğümde sevindiğim arkadaşımdır.

  (bkz: midas'ın kulakları eşek kulakları)
 • kendisinden geekyapar kanalındaki sen ne diyon videoları ile haberdar olduğum kişi. tipi çok müsait bence, yerli seth rogen olmaya aday kendisi.
 • şişman olup da içinde hırs ve ego bulundurmayan nadir insanlardan. olm ne olur kendini bozma. beğenmediği şeyleri bile gayet düzgün dille anlatıyor. nedense bu şişman ve biraz kültürlü tiplerde tuhaf bir hırs var. genellemiyorum fakat denk geldiklerim arasında durum bu.

  şişman olmanın, zamanında hor görülmenin hıncını hepinizi sikerek alacağız gibi bir distopyada yaşıyorsak haberimiz olsun.

  ayrıca güzel kızı kapanın kendisi olması gayet doğal. olm adam iyi biri çünkü. cevdet mesela yine kuzenler o da böyle iyi bir insan. bugünlük bu kadar övgü yeter. bozma kendini ömercan. dünya sikine minare götüne yaşa saygı çerçevesinde :d
 • geekyaparın kalbi en temiz şişmanı.hepsi çok iyi insanlar ama ömercan neyin ne olduğunu bilmesine ve görmüş geçirmiş biri olmasına rağmen içindeki saflığı,naifliği ve insanlara inancını kaybetmemiş keşke tüm dünya ömercan gibi kalbi güzel insanlardan oluşsa dedirten biri.ben eminim ki ömercanın böyle büyümesinde en büyük sebeplerden biri ona hem hayatı anlatan hem de onun kendi yolunu bulmasını sağlayan ailesi.işte o ailesinden belki de en yakını olan babası fuat güldal 'ı kaybetmiş sevgili ömercanımız.eğer okuyorsa buradan ömercana ve tüm ailesine baş sağlığı diliyorum ve ömercandan bir şey istiyorum.eğer çocukların olursa en az kendin kadar düzgün ve iyi çocuklar yetiştirmek senin boynunun borcu babana karşı ömercan .aybike de sen de çok iyi insanlarsınız.lütfen çok çocuk yapın.
  sağlıcakla kal eminim kafa yapın ruh hain şu an çok kötüdür ancak benim gibi buradan seni sadece o monitörün arkasından bile olsa çok seven insanlardan bir sürü var senin arkandayız.başın sağolsun.
 • geekyaparın ismail türütü, o nasıl terlemek arkadaş ya. öyle bir terlemek ki ırmaklar gibi çağliyor adam, kukremis sel gibi bendini çiğneyip aşıyor, ekranım buğu yapacak adamın terlemesinden.
 • geekyapar ekibinden can-ı yürekten sevdiğim tek adam.
 • ömercan ile çizgiroman yolculuğu serisini bıraktığı için üzen şişko.