şükela:  tümü | bugün
  • bülent ortacgil'in benimle oynar mısın sarkısını jingle olarak verdiği ve bunun nedenini bir türlü kavrayamadığım sacma sapan, demagog reklam..
  • pazarda annesini kaybedip, t-shirtlerinin üstüne meyvelerle anne yazan çocuklar ve çocukları kaybedince dehşete kapılan anne reklamı ile dramda çığır açmış reklam. omo reklamında ciddi ciddi gözlerim doldu. (true story)

ilk defa da o meyve lekeleri gerçekten makul bi sebeple oluştu. mantık kurduk yani. durup dururken çamura atlayan salak çocuktan iyi. reklam metin yazarının içinde kısa film kalmış, belli. ayrıca o kadının üzülmesi, çocukları bulunca ağlaması falan, çok etkilendim lan. aferin reklamcı.
  • pembeden başka renk giymeyen kızımın kıyafet tercihlerinin değişmesine yol açan reklamdır. artık her çarşıya pazara çıktığımızda ya beyaz giyiniyo, ya da çantasına beyaz bi t-shirt atıyo. yavrum yaa..
  • "işin sırrı gülümsemekte" sloganlı reklamlarına acayip uyuz olduğum reklam. o kadar para harcıyorsunuz doğru düzgün melodili, kafiyeli başka bir şey yazamadınız mı? hele o çocuğun sesi inanılmaz sinir bozucu. denk gelince hemen geçiyorum kanalı.
  • bebek ve çocuk gibi dünyanın en masum iki kavramını, hapishane teması ile buluşturan müthiş zeka ürünü(!) reklam. aferin.
  • son reklamına göre türkiye'de ki çocukların %60'ı, sokakta günde 1 saatten az zaman geçiriyormuş.
  • şu an nil karaibrahimgil'in şarkısını söylediği #anıbiriktir temalı reklamı seyrediyorum. tebrik ediyorum. doğru tespit.