51 entry daha
  • yoktur oyle bir sey. olmasindir. her gun ayni sey yenir mi bre ?
    (bkz: 404 nah found)
  • bir kadin olarak beni urkuten histir. beyler sakin olalim lutfen.
  • tek istediğim şeydir.
  • eski eşimin hissettiği şey. ben ömür boyu tek bir erkeğe ait olduğumu hissetmeyince hayatı skildi adamın, bana da vicdani bir yük getirdi tabii.

velhasıl hiç gerek yok böyle şeylere, insan gibi sevin, insan üstü bağlılıklara gerek yok.
  • ömür boyu sadece bir kadına ait olmak için o kadının ne yanında olmak gerekir, ne de o kadının bunu bilmesi gerekir. bu öyle bir his ki gerçekten bu dünyaya ait olmadığını bile söyleyebilirim. çünkü bir yandan dünyalık işlerle bedenin meşgul olurken, ruhun bambaşka bir alemde gezer. yolda yürürken, yemek yerken, güzel bir şarkı dinlerken, başka bir kadınla konuşurken, onun bedeninden zevk alırken, o senden zevk alırken. oysa ki hiç bir dünyalık iş bu hissi ikame edemez. çünkü bu bir histen öte bir iştir de.

(bkz: tülsü'yü sevmek)
  • (bkz: angut kuşu)
  • kadının ömrü kadardır.
    en azindan babamda bu şekilde zuhur etti.
    annem ölünce koşa koşa başka bir kadına ait olduğunu, hatta dairelerimizin de kadına ait olduğunu hissettirdi, hissettirmekle kalmayıp hayata geçirdi.
    temennimiz o ki bu hissi yine kadının ömrü kadar olduğunu görsün.
  • yavşakların anlayamadığı histir. düşünsenize anneniz sürekli değişiyor. sürekli bir kadına anne diye sevgi beslemeye çalışıyorsunuz. bu da aynı şey. baba da kardeş de kabul edilemezken bir kadına ya da bir eşe ömür boyu ait olmak niye aşırı duygusallık ve moronluk olsun ki.. ayrıca 1 kişiye ait olmak insanı özelleştirir. teklik her alanda değer arttırır. ticarette bile arz talep ilişkisiyle malın değeri belirlenir. asıl bazı moronlar işte bu gerçekliğe farklı anlamlar katarak aykırı yaşadığı için ya sürtük oluyor ya da piç. insan sevdiği ve varlığından mutlu olduğu şeyler için teklik ister. sonra sürtükler çıkıyor yok ortalıkta adam kalmadı. yok beni aldattı. yok bana yeterince sevgi göstermiyor. ömür boyu kendisine ait hisseden erkeğe sahip kadın ne kadar şanslı kadındır ama kıymet bilmeyenleri çoktur. genelde hissetmeyen erkekler kıymete biniyor nedense. bu da hayatın acı tarafı. halbuki değerli olan hisseden erkek olmalı.
  • abimin kırk yaşında 19'luk bir kezbana duyduğu his. kendi şahsı ile sınırlı kalmadı, malının mülkünün, yetmedi ailemizin diğer mallarının da ona feda olması gerektiğini hissetti ve uygulamaya geçirdi. kezban baştan sona yeniden yaratıldıktan sonra da bir mağara adamından dünyaya getirdiği piçini besleyip büyütmesi için abimin önüne koydu. insanlar kolayına alkole sığınmıyor, bu hayal kırıklıkları ile ihanetlerin acısını uyuşturmak için içiyorlar.

inanmayın bu peri masallarına, inanırsanız da hayal kırıklığına hazır olun.
  • ıki yildir hissettigim ve ömür boyu hissedeceğim güzel durum.
7 entry daha
hesabın var mı? giriş yap