şükela:  tümü | bugün
 • bir arkadaşımın kardeşi geçirdiği talihsiz trafik kazası sonucu yirmi sekiz gündür yoğun bakımda ve doktorlar tarafından verilen bilgiye göre yoğun bakımdan çıksa bile hayatını felç sürdürmek zorunda kalacak.

  polis tutanaklarına yoğun bakımdaki ömür uğur'un kusurlu olduğu yazılmış. fakat arkadaşımın ailesi bin bir zorlukla ulaştığı polis tutanağının daksille değiştirildiğini görmüş. şimdi yirmi yedi yaşındaki oğulları ömür uğur'un başına gelen talihsiz kazanın gerçekleştiği yerde kamera olmadığı için olaya tanıklık eden birini arıyorlar.

  1 kasım 2017 saat 23.00 sularında istanbul kozyatağı tem bağlantı yolunda gerçekleşen bu kazaya tanık olan varsa şuanda hayat mücadelesi veren ömür'ün abisi kadir uğur'a ulaşarak bilgi verebilir : kadir.ugur@outlook.com

  haberin detayı:

  1 kasım gecesi 23.00 sıralarında kozyatağı tem bağlantı yolunda yaşanan trafik kazasında, emniyet şeridinde ilerleyen ömür uğur'un kullandığı motosiklet ile y.k.'nin otomobili çarpıştı. ağır yaralanan ömür uğur, tedavi altına alındı. uğur'un ailesinin iddiasına göre aile, kaza tutanağını yoğun uğraşlar sonunda görebildi. tutanakta uğur'un hatalı olduğu ve motosikletin, sağ tarafıyla aracın soluna çarptığı aktarıldı. aile, emniyet şeridindeki motosikletin bu şekilde çarpmasının imkânsız olacağını düşünüyor. üstelik tutanaktaki bir bölüm daksille silinerek tekrar düzeltilmiş.

  kaynak: kaynak