şükela:  tümü | bugün
  • 10 öyküyü içinde barındıran muhtelif evhamlar kitabı ile yky aracılığıyla bu ay tanışacağımız yazar.
  • bu ay kendisiyle tanıştığım yazardır efenim .. alıntılardan , anlardan hoşlandığını düşündüğüm yazardır aynı zamanda ..
    kapak fotoğrafının kendisine ait olması kitabı almadan önce tebessüm ettidi söylemeden edemeyeceğim

.. ceza avukatlığını bırakıp reklam yazarlığına başlamış, sonrası merak konusu .
    seyir halindeyiz efenim .

sevimli,bol anılı , yer yer gözü yaşlı karşıladı beni . bir pazar günü bitti gitti benimle.

'' ne diyeyim, huzur tuhaf şey arkadaş, ancak kaybedecek bir şeyin kalmadığında gelip seni buluyor''
    .
    selam olsun
  • kitabı çıkmadan önce twitter'da karşılıklı takipçi kasan, çıktıktan sonra da herhalde kitap biraz satınca çoğu kişiyi unfollow eden kişi. en güzel öyküleri yazsa neye yarar bu basit oyunlara girdikten sonra.

(bkz: bizimla değilsin)
  • 2015 gio odulleri en iyi oyku odulunu "bunun adina kurek derler" oykusu ile kazanmis adana dogumlu yazar..
  • fabisad üyesi.
  • dun kendi elleriyle imzali kitabini sonunda sahsima getirmis insan, ancak bir solukta okuyacagimi belirtmemisti, saskiniz ve mutluyuz efendim.*
  • kendisiyle ilgili hiçbir bilgiye sahip değilken okudum muhtelif evhamlar kitabı kitabını. daha doğrusu kitap hediye edildiği için bilerek okumadım kitabı desem daha iyi olur. isminin unisex olmasından dolayı kadın mı erkek mi hiç düşünmedim bile. ama daha ilk hikayeden o cümleleri bir erkekten başkası yazamaz dedim. zamanında ciğeri sökülmüşcesine aşık olmuş bir adam. o aşktan sonra hayatına giren kadınlara hiç hak ettiği gibi davranmamış bir adam. o zamandan sonra bir türlü sevememiş dolayısıyla bir türlü sevilememiş bir adam. kitabında bu tarz hikayeler yok ama sanki biraz da belli ediyor yazdıkları.

bu tip adamları çok iyi bilirim. umarım bir gün tanışıp, bira eşliğinde sohbet etme şansımız olur.
  • 2016 yili haldun taner oyku odulu nu muhtelif evhamlar kitabi ile aldigi rivayet edilen yazar.

haber linki