şükela:  tümü | bugün
  • omur restaurant ortaklarinin yada varislerinin restauranti yikip yerine yapacaklari plazanin adi.
  • omur restoran keske hep o alcakgonulluluguyle, sevimliligiyle orada kalsaydı derdirten yer.
  • gunlerdir evimin onunde alışık olmadığımız trafik yogunlugunu yaratan yeni alışveriş merkezi.
  • içinde starbucks, teknosa, championsa ve burger king barındırdığı anlaşılan mekan.
  • bahcelievler'e ilk starbucks, teknosa, championsa ve ikinci burger king'i kazandiran plaza. tabi bu tarz ali$veri$ merkezlerinin* ilcenin icine degil de e5 kenarina yapilmasina kil oluyorum bir bahcelievler'li olarak o ayri.
  • bahçelievler'de , incirli boyner'in karşısına konuşlanmış , içinde önemli yiyecek-içecek + teknoloji mekanlarını barındırmasına rağmen hiç birinde ilk yardım kutusu bulunmayan , " oksijenli su + pamuk "u bırak kolonyalı mendil bile bulamadığım alışveriş merkezidir.
  • saat 12'ye kadar açık bir starbucks barındırdığı için beğenimi kazanan mini alışveriş merkezi, ayrıca ömür restorant da tekrar içinde açılacakmış.
  • garip bir mimarisi olan*içinde üç beş gereksiz dükkan dışında,gerekli olarak bir adet teknosa,bir adet championsa,bir adet burger king ve bir de starbucks bulunduran belki bir de sineması olsaydı işlerliği artardı dediğim bir garip yerdir,zannımca alışveriş merkezi denilebilmesi için daha çoook fırın ekmek yemesi gerekmektedir.
  • gıda ve teknoloji haricinde pek bi işlevi ol(a)mayan küçük alışveriş merkezidir. bukadar yıldır kalkınmasının en önemli sebebi temel ihtiyaç eğlence* ürünleri barındıran* * * mağzalardır
  • eskiden yerinde ömür yoğurt fabrikası olan yer. hatta orta direk şaban filminde espirisi de yer alır.

+ ilahi şaban,ömürsün valla.
    - ömür mü? yoğurt muyum ben?