şükela:  tümü | bugün
  • hic dogmamis olmasi gereken bir ruh hastasinin eylemidir.
    bu eylemi gerceklestirme potansiyeline sahip katil ruhlu canlilarin onlarcasi her gun aramiza karismakta ve bir cogumuzla muhattap olmaktadir. bunlardan bir tanesi 9 ocak 2013 aksaminda bir belediye otobusunde karsimiza cikmaktadir.

http://www.medyafaresi.com/…yen-soforu-oldurdu.html
  • kent kültürüne ve insanlığa sahip olmamanın eseri.
  • üzücü olay.
    e be güzel kardeşim açsana kapyı insin adam önden, karşındaki barzonun tipine baksana bi kere. sen o maymuna medeniyet dersi versen nolacak ki. adam hayvan belli neyin gururunu yapıyosun bırak nerden iniyosa insin, otobüse binen de yok ki hadi karmaşa olmasın diye indirmedi diyelim.
    (bkz: ite bulaşacağına çalıyı dolaş)
    diğer hayvanoğlu hayvan için ise bişey demiyorum. inşallah birisi de bunu gebertir de başka kimseye zarar veremez.
  • bu gibi orospu çocuklarını şehrin en işlek caddesine getirip kıbleye doğru domaltıp o kullandığı bıçağı götüne batırıp batırıp öldüreceksin aq.

bu videoyu izlerken bu derece doldum ve bunları yazdım.

şoför işi gereği binecek yolcuları engellemesin diye arka kapıdan inmesini rica etmiş. ama bu piç sırtındaki bıçağa güvenerek(bıçak olmasa öyle ibnelik yapamaz) şoförle önce tartışıp sonra öldürmüştür.
    ulan piç, ulan orospu çocuğu adam olsan o bıçağı yanında taşımazsın zaten.

çok sinirliyim aq. şu an eşim bişey soruyo ona da kızıyorum. aq.
  • (bkz: orospu çocuğu)
    her gün ne tür insanlarla muhatap olduğumuzu, nasıl da ip üstünde yaşadığımızı gösteren şeydir. kendimizi, sevdiklerimizi, çocuğumuzu nasıl koruyacağız bu iğrenç insanlardan?
  • beş para etmez, katil bir serserinin yaptığıdır. insan böylesi mide bulandırıcı kansızlarla aynı gezegende olmaktan utanıyor. şimdi bu şoförün ailesi, sevenleri nasıl da perişandır. adam bir hiç uğruna canından oldu.

ön kapı girsin sana psikopat.
  • bir insanın annesi orospu olursa ne gibi sorunlar doğurur, canlı kanıtı.

anasını avradını siktiğiminin götverenlerinin, bu ve bu kafaya sahip orospu çocuklarının klinik ya da sosyal testlerle falan saptanıp yakılması lazım. evet ciddiyim. yakacaksın bunları teker teker tespit edip. faşik maşik diyenin de anasını sikerim. tek derdi işini adam gibi yapmak olan, nefes alan, sevdiği olan, sevilen, kanından bir parça olan evladı evde bekleyen bir "insan", böyle bir "hayvan" tarafından tartaklanıp bir de öldürülüyor. aklım almıyor arkadaş, aklım almıyor. adam olduğu yerde, direksiyona devrilip gitmiş parça parça.

öldüğünü fark eden adamın yerinde olmak istemezdim. şu ana kadar sadece anneannemin ölümüne tanık oldum an ve an. atletini kaldırıyor, kan. muhtemelen orospu evladı ciğerlerini deldi adamcağızın. yukarıdaki "yakmak" fiiline atarlanacak entel piçler gözlerini kapatıp düşünsünler bi';

akşamın bir saatinde evine dönüyorsun. otobüsten inmek için müsade istiyorsun. adam tersleniyor. olay büyüyor. seni bir güzel tokatlıyor milletin içinde önce. sonra da çıkardığı bıçağı sol koltuk altından saplayıp, bir it gibi kaçıyor oradan. konuşuyorsun önce milletle. "götürün beni buradan, ambulans çağırın", artık aklına ne gelirse o an. kaburgalarının arasından, muhtemelen onları kırarak geçen demirin açtığı delikten akan kanı hissediyorsun. ciğerlerinden de aynı kan geliyor. nefes alamıyorsun ama alman gerektiğini de biliyorsun. almazsan ölürsün çünkü. nefes almaya her çalışışında ciğerlerin ezilir gibi acıyor. düşünüyorsun "o amına koduğumun kansız piçi mi aldı benim canımı şimdi?". düşünmeye devam ediyorsun. yemeğe oturmak için senin gelmeni bekleyen anneni, kardeşini, babanı; evliysen eğer, hayatının kadınını, canından parça olan çocuğunu. ve her ne kadar direnmek istesen de onların hepsinden kopuyorsun.

pardon da sikerler öyle insanlığı. insan olana davranacaksın insan gibi.

edit: imla
  • insanoğlu insanoğlu dediniz. alın size geldiği nokta. bu nasıl iş ya? saçmalığa bak! ya herşeyi geçtim yanında bıçak taşımak nedir, altında nasıl bir psikoloji yatar? "ne zamandır adam öldürmüyorum, bir kavga çıksın da günüm şenlensin." diye mi düşünüyordu acaba?

istediğin kadar medeni düşün, doğru yaşamaya bak; sen de insansın, o da insan. hadi yine bunlar bir bu adamla kalsa yine iyi. memlekette herkes the punisher. boş yaşayan, hayatta hiçbir hedefi ve başardığı hiçbir şey olmayan insanlar, olmadıkları herşey olma çabasına giriyorlar. sen düşünedur, adam iz bıraktı bile hayatta. onu konuşuyoruz şu anda.

daha saçma olabilir miydi bir konu bilmiyorum, git in arka kapıdan bir halt olacak sanki önden inince. daha iyi oldu böyle dimi. yazdıkça ne yazdığımı şaşırıyorum, öyle bir durum.
  • ...1 çocuk babası...

ölen gitti, nereye gitti bilemeyiz. peki kalan çocuk?