şükela:  tümü | bugün
  • bina sağlam olabilir ama zemine ne denir, denizin içine yapıldı bu binalar.
  • eşek yüküyle para veriyorsun ama neticede iki metre yukarda biri daha sıçıyor. şimdi kimse gelip manzara falan demesin. bu parayı verince camı açtığın an direk allahı görmen lazım.ayrıca büyük istanbul depremini tam merkezinde yaşamak isteyen arkadaşlar için de eşsiz bir fırsat.
    https://www.sahibinden.com/…x-daire-771624618/detay

edit: arkadaşlar pazarlıkla o 500 bini ben hallederim 10 milyonu olanlar direk bana ulaşsın ajdsajkdad
  • düpe düz enayilik. bu bınaların yapıldığı yere konyaaltı'nda ki gibi beach clublar yapılsaydı ne bomba olurdu be.

edit : sen banyo'yu gördün mü aga 10 milyon verip daracık yerde sıcmak
  • daha da beteri bi de o kadar para verip araplarla komşu olyosun.
  • 5. fotoğrafta görünen o balkon ile deniz arasında kalan alçacık yeşil renkli terası olan binacik varya .. işte oraya dikerler aga. hemde öyle bir dikerler ki 30 kat 40 kat . rant üstüne rant döner hatta ve hatta ilk alan müteahhit de hayatını kaybeder.

burası türkiye .

sana yok derler planda yok projede yok mevzuatta yok izin yok vesaire derler , satarlar 10 milyona daireyi.
    sonra dikilince önüne burç el arapvari bir bina on milyona alır da 1 milyona zor satarsın. elinde kalır mallar sonra uzun dönem yatırımcı olursun. ben zaten oturmaya aldım ki diyip kendini avutursun. önündeki gökdelen den onun da önünde kalan denizi görmeye çalışırken. hatta şu 2.3. fotoğraflardaki koltukları denize doğru çevirmişler ya hani . işte onlar 180 derece dönüveririr. bir anda başlarsın yüzyüze oturmaya metrobüs gibi .
  • allah akıl fikir versin... bu paraları nasıl buluyorlar ben onu merak ediyorum...
  • bende boğazda zannettim. ataköy sahildeymiş:) ev dediğin tevfik fikret'in aşiyanı gibi olacak.
  • aidat belirtilmediği için almaktan vazgeçtiğim daire.
  • uygun araziye nükleer savaşa dayanıklı ev yaparsın o paraya, yukarıdan tek kat görünür aşağı doğru 3 kat daha.
    buna o parayı verecek arkadaşa teklifim var ortak iş kuralım tam tokatlanmalık insansın yeminle.
  • herhangi bir yunan adasindan denize sifir 2 donum arasi alinip bunun yari fiyatina kendi dunyan yaratilabilir. 175k eur ustu oldugu icinde avrupa birligi oturumu alirsiniz. resmen gerizekalilik...