• eşek yüküyle para veriyorsun ama neticede iki metre yukarda biri daha sıçıyor. şimdi kimse gelip manzara falan demesin. bu parayı verince camı açtığın an direk allahı görmen lazım.ayrıca büyük istanbul depremini tam merkezinde yaşamak isteyen arkadaşlar için de eşsiz bir fırsat.
    https://www.sahibinden.com/…x-daire-771624618/detay

edit: arkadaşlar pazarlıkla o 500 bini ben hallederim 10 milyonu olanlar direk bana ulaşsın ajdsajkdad
  • deprem öldürmez bina öldürür. bu yeni yapılan binaların hepsi depreme dayanıklı.
  • yalnız manzara efsane.

edit=benim anlamadığım şey.bu ev 10.500.000 tl'ye satılıyor.neden 10 milyon değil.evde ki hangi özellik 500 bin tl daha ekletti.

edit=komisyon ,pazarlık payı vb diyecekler, yeteri kadar bu mesaja maruz kaldım.tamam dostlarım teşekkürler.
  • bende boğazda zannettim. ataköy sahildeymiş:) ev dediğin tevfik fikret'in aşiyanı gibi olacak.
  • ne kadar zengin olursam olayım bir eve vermeyeceğim paradır.

eve en fazla 2 milyon lira verilir arkadaş, arabaya da en fazla 1 milyon lira veririm.
  • ev değil otel gibi. manzaraya baksana. 10 fazla ayrı. ama müstakil evlerde de yalnızlık sıkıntısı var. tercih meselesi. bu parayı verenin zaten parayla sorunu yoktur.
  • tam bir mallık, tam bir enayilik, tam bir görgüsüzlük.

o paraya müstakil ev yerine apartmanda ara katta oturmak gerzekliğin resmedilmiş halidir.
  • daha da beteri bi de o kadar para verip araplarla komşu olyosun.
  • bu evin içini baştan modern tarzda dekore edersek belki 10.5m eder. bu türlü resmen sonradan görmüşlüğün vücut bulmuş hali,altın varaklar fln offf resmen midem kalktı.
    bana kalsa kendi villamı tasarlar otururum. üstüne yanına bir villa daha yapar satarım :)
hesabın var mı? giriş yap