şükela:  tümü | bugün
  • son derece delikanlı ve yiğitce bir ülkücü harekettir. 9 kişilik bir ülkücü grubundan 1 kişiye saldırması beklenemez zaten, o kadar da değil. en az 10 kişi olmaları gerekir ki bu cesur bir ülkücü grup olduklarını gösterir. bence bravo.
  • şu memlekette zaten böyle kahpece bir kişiyi sıkıştırıp çullanan ama tenhada tek yakalanınca da it gibi kıvranan iki tip adam gördüm: biri bu sığır ülkücüler diğeri de kabile zihniyetli kürtler. ne kadar enteresan değil mi! bireysel anlamda o kadar boşlar ki, hepsi bir araya gelince adeta bu boşluğu doldurmak için hayvan gibi saldırganlaşıyorlar. hayattaki tek başarıları da bu grup içinde olmak.

tanım: hepsini toplasan tek bir adam etmeyecek zavallı güruhun saldırısı.
  • yemin ediyorum bu kadar beyinsiz başka bir topluluk da yoktur.
    tanım:üst sınırdan ceza alması gereken öküzlerin bir kişiyi linç etme çabasıdır.
  • ulkucu gencligin genetiginde olan orospu cocuklugudur. neden bu kadar sasirdiniz ki?

bunlarla universite yurdunda da muhattap olmustum. 3-5 cakal toplaninca artislik yaparlardi, tek kalinca eblek gibi siritirlardi.
  • birde marifetmiş gibi paylaşıyorlar,
    ulan bu erkeklik mi? erkek adam on kişi bir kişiye saldırır mı?
    https://twitter.com/…tatus/1177627061558681603?s=19
    burada başka bir genci dövüyorlar
    https://twitter.com/…tatus/1177675893730369537?s=19
  • zamanında ilk kez üniversite yıllarımda karşılaştığım durumlardan biriydi bu.

ork sürülerinden farksızdır "ülkücü hareket engellenemez!" diyerek bir kişiye tekme tokat öldüresiye girişenler.

yaptıkları iş kişi öldürmeye teşebbüstür. haysiyetsizliktir, korkaklıktır, sırtını çeteye dayamaktır.

bunu yapandan pedofili, soykırım, katliam, işkence, doğanın bir parçası olana eziyet dahil her şey beklenir.

asla vatansever olamazlar. zihnen hiçbir yenilenme halinde olmayan tehlikeli ebeveyn türleri çocukları da zehirlemektedir.

edit: basit hatalar
  • mehmet bahçeli'yi alaya alan tweet attığı için yapmışlar. ne yapacaktı lan mehmet bahçeli'yi ciddiye mi alacaktı ? bak bu lafın kendisi bile ne kadar komik. mehmet bahçeli'yi ciddiye almak.
    bu benim ülkü ocakları denen oluşumu tanıdığım yaklaşık 20-25 yıl öncesinden bu yana değişmeyen bir kuraldır. yani 10 korkağın bir araya gelip cesur (!) bir topluluk oluşturması. o yüzden çok alışıldık bir manzara.
  • solculara ılık götlü hümanistler diyip, onca polis ve devlet desteğine karşın, solcuların yüzde biri kadar yüreği olmayan ödlek sürüsüdür. aynı zamanda oruç tutmayıp, dayakla tutturan, allah peygamberi ağzından düşürmeyp, zinanın alasını işleyen riyakar sürüsüdür hepsi.

son derece kullanışlı aptallardır, 'atatürk'ün selanikte'ki evi yunanlılar tarafından bombalandı diye poponuzdan element uydurup, rumların evini, malını mülkünü yağmalatabilirsiniz. yine son derece alık olup, çinli yerine uygur türkü dövmeleri ile nam salmışlardır. az buz tiksinmem kendilerinden, azalarak bitin. üniversitede iken 10 kişi birleşip, sandalye ile dövdüğünüz çocuğu da hala unutmadım. umarım iyidir o çocuk.
  • bu gibi saldırılara adam başı 20 yıl hapis cezası versinler bakın bakalım teki cesaret edebiliyor mu...

tanım:kasten, planlı adam öldürmeye teşebbüs, halkı kin ve düşmanlığa alenen teşvik, suçu ve suçluyu övmek, vahşet!
  • allah herkese bireysel hareket edecek beyin ve vicdanlı olmayı nasip etsin inşallah.