18 entry daha
  • (bkz: the it crowd)
  • mehmet bahçeli'yi alaya alan tweet attığı için yapmışlar. ne yapacaktı lan mehmet bahçeli'yi ciddiye mi alacaktı ? bak bu lafın kendisi bile ne kadar komik. mehmet bahçeli'yi ciddiye almak.
    bu benim ülkü ocakları denen oluşumu tanıdığım yaklaşık 20-25 yıl öncesinden bu yana değişmeyen bir kuraldır. yani 10 korkağın bir araya gelip cesur (!) bir topluluk oluşturması. o yüzden çok alışıldık bir manzara.
  • allah herkese bireysel hareket edecek beyin ve vicdanlı olmayı nasip etsin inşallah.
  • bunu yapmak (bkz: kalleşlik), maarifetmiş gibi paylaşmak ise (bkz: şerefsizlik)tir.
    ama itiraf ediyorum, (bkz: kalleşlik) çok yakışıyor bu (bkz: şerefsiz) tayfasına.
  • ülkücülerde huydur bu. çocukluktan sürü gibi takılırlar. sorunlarını sürüleriyle birlikte çözerler. sorsan sokak jargonunda delikanlıdırlar. gücünün yettiğine kalabalık saldırırlar. gücü yetmezse kuyruk kıstırıp kaçarlar.
  • dava adamı olmak gibi komik, alaylık, acınası boş lafların döndüğü başlık. dava adamı, o ne amk; boş gezenin boş kalfası...
  • videoyu izledim yalnız 2 kişinin kavgasını gördüm. geri kalan 9 kişi hangi sahnede ortaya çıkıyor tam olarak?

ayrıca chp'li bir provakatör olan mücahit avcı'ya da pek üzülmedim.
    15 temmuzda attığı twitler hala unutmadık.
    türk polisine terörist diyen twitlerini de unutmadık.
    toplumun sinir uçlarına dokunursan toplumda sana dokunur bunu artık anlamak lazım.
  • 40 yıldır değişmeyen durum.
  • ortamlarda eşcinselleri öldüreceksin edebiyatı yapıp, sokağın başında bekleyen travestiyi gizlice arabasına alıp deliğini yalatan yine bunlardır efendim.. hangi işleri doğru ki. soludukları oksijeni sikeyim aq..
229 entry daha
hesabın var mı? giriş yap