şükela:  tümü | bugün
 • sorsan memleket meselesi derler.dayakla ,şiddetle,tehditle sonuca ulaşmaya çalışan bi zihniyet.eğitim şart diyeceğim ama siz eğitilmezsiniz.
 • 68 kuşağı ülkücüler bu itlere hiç benzemiyor. bir çok 68 kuşağı ülkücü ve sol görüşlü ile rakı içip anılarını dinlemişliğim var. hepsi okuyan, sorgulayan insanlar.

  şimdikiler ise "ak-kurt" olmuş. hayatlarında 2 kitap okumamış, kuvvetle muhtemel keyif verici madde kullanan, en az 2 adi suçtan sabıkalı tipler (bkz: ülkücü) kılığında geziyor.

  geçenlerde babaları yaşında iyi partili adamı dağa kaldırıp "devlet başganımızdan özür dile ulaaan" diye sıkıştırıp video çekmişti bunlar. yine bir iyi parti yöneticisine otoparkta saldırıp yerde tekmelemişlerdi.

  sonuç olarak böyle kahpelik yapıp videoya çekiyorsanız yüzünüzü buzlamayın. twitter'da yine bir çocuğu ülkü ocağında tokatladıklarını filan koymuşlar. yine yüzleri gizli saklı. karşı taraf aynısını yapıp 1-2 tanesini soda şişesine oturtmadıkça daha pervasız olurlar. onları tek tek yakalayıp zevke getirmek lâzım.
 • 10 türkücünün...
  (bkz: yaran yanlış okumalar)
 • bu gibi saldırılara adam başı 20 yıl hapis cezası versinler bakın bakalım teki cesaret edebiliyor mu...

  tanım:kasten, planlı adam öldürmeye teşebbüs, halkı kin ve düşmanlığa alenen teşvik, suçu ve suçluyu övmek, vahşet!
 • tam tersinin "devrimci siddet, devrimci eylem, devrimci ceza" oldugunu savunanlarin da elestirdigidir. halbuki ayni bok.

  tanim: 8 yil ulku ocaklarinda bulunmus biri olarak tasvip etmedigimdir. ankara ve istanbul teskilati zaten emir eridir, fazlasi degil. guzel insanlarla guzel isler de yaptik.
 • bedelli askerlik tayfası.
 • en son sultanahmette çinli diye koreli döven tayfanın yaptığı icraat.

  (bkz: ülkücülerin sultanahmet'te korelilere saldırması)

  kerkük'e ulumaya gitmiyor muydu bunlar ne oldu o iş?

  (bkz: 5 bin gönüllü ülkücü kerkük'e gitmeye hazır)
 • bir de marifet gibi paylaşmışlar.
  aferin oğlum size aferin! büyük delikanlıymışsınız!
 • bahçeli'nin o videosu ile eğlenmeyen kaldı mı acaba? akp'lilerin yatağına girip kendilerini satmadan önce, yani rte'ye idam ipi sallayıp, yüce divana çıkaracağım dediği dönemde akp'liler dahil herkesin eğlenip, güldüğü video için bugün sırtlan gibi saldırarak cevap vermişler.
  ülkücülerin genel yapısı; hükümet gücü yoksa mağaralarından kafalarını çıkarmazlar. hükümet gücünü arkalarına aldıklarında görüntü böyle oluyor. rte, bahçeli'ye adi diye hakaret etmiş biri. hesap sormak isteyen delikanlı ülkücüler bu kadar sürede ortalıkta gözükmedi hiç!
 • ulkucu gencligin genetiginde olan orospu cocuklugudur. neden bu kadar sasirdiniz ki?

  bunlarla universite yurdunda da muhattap olmustum. 3-5 cakal toplaninca artislik yaparlardi, tek kalinca eblek gibi siritirlardi.