şükela:  tümü | bugün
  • bazı kaynaklara göre playboy olm bu.
  • bunun bir arkadaş grubu var ki resmen ayırt edemiyorum kafamda.ayrı ayrı kişiler değil yekvücut olarak geliyorlar hep aklıma. biraz önce bunlardan bir tanesiyle (o anlar hangisi olduğunu) oturup diyet spor programı yaptık ya, bir anda bu ikisini aynı adam sandım. yok yere nick altına diyet miyet yazıp kısmetleri kapatacaktım. filinta gibi adam yoksa yahu. da o değil, ayrı şehirlerde de olsalar yapışık dördüzleri falan var işte.
  • chicago'daki foo fighters konseri vesilesiyle tanıştığım fanatik foo fighters'çı. bu gece dünyadaki en mutlu insan o olmalı galiba çünkü grup my hero çalarken arkasından learn to fly çalsın demişti ve istediğini aldı. bu şarkı olayından önce fırtına nedeniyle bağlantı kesildiği an da "aman arlandria'yı kaçırmayalım". diye bir dilekte bulundu, arlandria geldi kendisi için. umarım türkiye'ye gelir de dave grohl ve ekibi arkadaşımızla beraber dinlerim. :)
  • bugün kırtasiyeden fotokopi çektiriyoruz sınıf olarak. böyle baktı suratıma. ya sen sözlükte yazıyor musun dedi. evet dedim. one helsing sen misin, diye sordu. evet dedim. adamla 3 yıldır aynı bölümden ders alıyoruz, gerçi derslere ne o geliyor ne de ben, daha birbirimizin yazar olduğunu yeni öğreniyoruz. meğerse bu nick de kendisininmiş.

neyse bu vesileyle birbirimizin haberimiz oldu.

o değil de olum meğer yazmak istiyormuşum lan bu çocukla ilgili baya baya. asfgsdh

şimdi uluslararası ilişkiler'den çift anadala başlayınca başta biraz hayal kırıklığına uğradım. bölüm ingilzice bu adamlar gelmiş 2. yılına hala iki kelime ingilizce konuşamıyorlar. derken bu eleman söz aldı. baktım yardırıyor. bi hoşuma gitti, bi hoşuma gitti. o saçma sınıftan kendini sıyırabilen nadir adamlardan. akıllı, birikimli. öğrenmeye açık. seneler boyu kendini baya da geliştirmiş. güzel bi adam.
  • bizim okulda, benim dönemimden mezun olan en donanımlı 5 kişiden biri. net.
  • adam kitap çeviriyor lan. bizim okulda, bölüm birincisi dil öğrencileri daha iki sayfa makaleyi anlayamıyor. bu çocukla pek sık karşılaşmadık ya okul yıllarında ona yanıyorum. ayda yılda bir uğradığımız için o zamanlar, pek az insan tanıyoruz.
  • muhteşem bir müzik zevkine sahip, iyi ki tanımışım lan dedirten bir herifçioğlu.