şükela:  tümü | bugün
  • kulanıcı deneyimi olarak doğru hareket eden atm'dir. parayı alıp gidip dalgınlıkla kartı unutma ihtimali yüksektir, ancak kartı önce alırsan parayı almadan oradan ayrılmazsın, çünkü para çekmek için geldin oraya.
  • sarhoş kafa ile parayı alıp kartı unutmuş biri olarak fena halde sevdiğim atm kategorisi . *
  • banka açısından doğru hareket eden atm'dir. parayı alıp dalgınlıkla kart unutursan, banka sana kart basıp gönderir, bunun da maliyeti olur. halbuki kartı alıp parayı unutursan, bu sadece senin salaklığın olur.
  • halkbank atmsi değilidir.
    parayı aldıktan sonra şimdiye kadar 4 kere kartı unuttum mq.
  • iş bankası atm'leri. kartı alıp gittim 300 tl. unuttum az zaman önce. geri döndüğümde yeller esiyordu yerinde. haketmiştim ama atm'nin bir suçu yok .
  • olması gerekendir. ha ben kartı alıp parayı unuttum bir kere ama o benim mallığım. zaten 20 tl çekmiştim, kimse tenezzül etmemiş, atm geri almış. allahtan az ilerideki büfeden poğaça alacaktım, alacak param olmadığını görünce uyandım, geri dönüp tekrar çektim. dünyanın en dalgın insanı olmaya doğru gidiyorum adım adım. hayır kafamda kuantum fiziği porblemleri, ne bileyim kansere çare olacak buluşlar filan olsa gam yemeyeceğim de kedilerin cirit attığı bir kafa işte. neyime dalgınım bilmem.
  • adam gibi atm
  • avrupada'ki atm'ler boyleydi (en azından benim kullandıklarım). türkiye'de niye tam tersi bilmiyorum.
  • garanti bankası atm'sidir.
    çok doğru bir tercihtir ayrıca bu. unutkanlara karşı