• katliamı nasıl anlatacaklar ve roman polanski’nin bu filme tepkisi nasıl olacak meraktayım. manson öbür dünyada izler artık
  • yahu tarantino’nun yönetip di caprio’nun ve brad pitt’in oynadığı bir film nasıl burada 1 ay sonra vizyona girer ya? illa marvel mı olması gerek aynı anda izlememiz için?!

işte sinemaya gitmeme sebebim de bu. festival filmlerini zaten bulabilene aşkolsun. hollywood’dan artık ayda yılda bir çok az iyi film çıkıyor olanı da burada yayınlanmıyor. sonra sinemada boş cgi’lı filmler ve bizim kekoların rezil komedileriyle başbaşa bırakılıyorsunuz. ne gidecem sinemaya ulan!
  • film cok iyiydi ama eksi sozluk yazari olduğum aklima gelince yarisinda ciktim sonunu çok merak ediyorum.
  • türkiye'de 23 ağustos 2019 tarihinde vizyona girecek olan filmdir.
  • olmamis. 1/10.

vakit bulunca editleyip daha detayli yazacagim; ama tek kelime ile "berbat". tarantino'ya yakismadi.
  • 1 aydır bekleyip yayın tarihini öğrenince hüzün çöktü resmen.
  • ilk izleyenlerin yorumlarını görünce üzmüş olan filmdir. bu eleştirenler ekşici olduğu aklına gelip yarıda çıkan tiplerdendir umarım. nolan dunkirk’ünden sonra bu filmin de kötü çıkmasını bünyem kaldırmaz.
  • sizin yapacağınız işi silkeyim. nasıl bir afrika kabilesiysek artık anca 1 ay sonra geliyor. ya bu ülkede her şey mi en kötü en pislik en kalitesiz en pahalı en saçma olaylar bizim insanımıza yüklenir? her alanda ya her alanda en alt seviyeden başlıyoruz. böyle böyle her şeyden yoksun yaşıyoruz aq.

1 ay ne demek amk
  • aşırı beğendiğim tarantino filmi. fazla övmeden önce biraz zaman vermek istiyorum ama “malum trajik son” yaklaşırkenki gerilim ve o sonu muhteşem.

70ler los angeles’ı renkler falan da apayrı şahane. brad pitt çok çok iyi.

acaba polanski ne hissetti bu filmi ve sonunu izlerken, bunu düşündüm filmde. filmden daha çok keyif almak isterseniz 1969’da polanski’nin hamile eşinin los angeles’da öldürülüşünü bir google’layıp okuyun. film o trajik olayın gerilimini fazlası ile kullanıyor.
  • her yönetmenin bir tane kötü film hakkı olur . the hateful eight kötü mü değil mi bilemem ama green book 121.sıradan girdiği imdb top 250'ye bu film giremezse vah ki vah . 2 yıl bekledim lan ben bu filmi
hesabın var mı? giriş yap