şükela:  tümü | bugün
  • bu zamana kadar başlığının açılmamasına şaşırdığım boşluk isimli twitch yayıncısı. kendisini genellikle pintipanda'nın don't starve yayınlarında quanaril ile birlikte görürüz fakat bunun dışında gerçekleştirdiği solo yayınlarda da ayrı bir zevk ve keyif barındırmaktadır. kendisi hedef kitlesi ve chati ile birebir iletişim içerisinde olup, sevenleri ile kurduğu sıcak iletişimden tanınır. ayrıca oyunlardaki muhteşem tepkileri ve çığırmaları ile de meşhurdur. oyun içerisinde çok farklı, realitede ise bir o kadar farklı istanbul beyfendisidir. streamleri sevip de onu tanımayanların kaybını burada anlatmayacağım bile. merak edip de izlemek isteyen olursa, bu kendisinin twtich adresi, bu da youtube kanalının linkidir.
  • yayınlarını denk geldikçe takip ettiğim namı diğer boşluk tivi, işini iyi yapan sayılı yayıncılardan benim için.bünyesinde bulunduğu multiplayer böyle kişilikli ve işini iyi yapan insanları toplayarak gerçekten iyi iş yapıyor.

    seni seviyoruz boşluk tivi.
  • iyi insan güzel insan. pintipanda seviyorsa can insan. ama dst yayınlarında qua'nın sakinliği, panda'nın aklı selimliği yanında pek bir hırslı-kaprisli-tripli-aksi-eğlencesiz geliyor. inşallah ekibine daha uyumlu bir tavır takınır.