şükela:  tümü | bugün
  • tam diyoruz ki " yok artık, bu kadar da olmaz, daha çirkinleşemezler". ama gel gelelim azalarak bitmiyorlar, daha da çoğalıyorlar. işte sözde bir hocanın o mantık dışı sözleri:

https://twitter.com/…tatus/1177592761362583553?s=19

edit: bu yobazların sözlerini buraya taşıdığım için beni gerizekalı, densiz , aynı yolun yolcusu olarak tanımlayan sözlük kardeşlerime sevgi ve saygılarımı sunarım:)

edit 2: mesajlarda,entrylerde iki kelimeyi bir araya getiremeyen, bildikleri iki-üç kalıplaşmış küfürle etrafa salyalar saçan "yeni nesil ergen sözlükçülerinde" bu yobazlar gibi azalarak bitmesini temenni ederim !
  • islamiyet'e pamuk ipliğiyle bağlı "lan olm acaba yanılıyor muyum?" diye düşünen güruhu da dinden imandan(!) çıkaracak düşünce.
    önden fermuarlı pantolon giyen bir hanımefendinin çıkarıp kürsüye vurması dileğiyle.
  • iddiayı, iç çamaşırı veya pantolon giyen kadın lanetlidir diyerek, arttırıyorum.
  • arkadan fermuarın daha kötü olduğunu bilmeyen kişi zırvası. yeni adım ne söyleyin bari "yok artık bundan kötüsü olamaz" demeyelim. 90km'ye ne olmuştu sahi?
  • ilk ayeti oku olan kitabın ilk ayetini "kadın" diye anlamışlar. işleri güçleri kadın.
  • bir adet sakalı kınalı homo australopithecus'un sözleri.
  • önden fermar ve dümeli kelimelerine kadar dayanabildim.
    başlığa taşımaya değmez kişi beyanı.
  • ateizm viralidir. bunlar sayesinde ateizm su akar yolunu bulur misali yol alacaktır.
  • itler diledi diye gökten kemik yağmaz.

cahil bir yobazın ortaya attığı bir iddia. her sakallıyı hoca sanmayın.