şükela:  tümü | bugün
 • polis akademilerinde egitim uzmanıdır bildigim kadarıyla,
  sag cenaha yakınlığını biliyorum,

  bir de 1 mayıs 2008 günü polisin guc kullanımı fazla mıydı tarzı programlarda yer almıstı.
 • katıldığı 32.gün programında yalçın küçük karşısında küçük duruma düşen insan. fakat programdan çıktığında "yalçın küçük'ü rezil kepaze ettim" diye ortalıkta gezdiğini tahmin ediyorum. üslubu son derece itici olan bu şahsın program sonunda okuduğu anlatamıyorum şiirinden sonra "istanbul'u dinliyorum gözlerim kapalı" diyerek sözlerine devam etmesi gerekirdi. zira kendisinin gözü tamamen kapalı.
 • yalçın küçük'ün olduğu bir mecliste, pek de lüzumu yokmuş. nerde lüzum duyulur kendisine bilemiyorum. tabi aslında fasülye de bir nimettir.
 • an itibariyle ceviz kabugunda konuk olan, laf ebesi hatta yonlendirici cumle obekleriyle karsisindakini aptal yerine koymaya calistigini gordugum, ama sanirim bu yontemi uygulamak icin yanlis programda olan, goruldugu kadariyla donanimsiz ve taraf gazetesine yakisan biri.
 • ceviz kabuğu programında ergenekon davasına ve henüz açıklanamayan iddianamede bahsedilecek * "darbe girişimleri"ne karşı takındığı hassas tutumun ardından kenan evren hakkında "son derece demokrat bir insan kendisinden çok şey öğrendim" diyerek ve kendisinden "kurban olduğum kenan paşa" diye söz ederek izleyenleri şaşırtmıştır.
 • ceviz kabuğu programında kenan evren’e kurban olurum sözleri ile bir dakika yahu dedirten taraf gazetesi yazarı. bu durum karşısında (bkz: bi bok anlamadık)
 • ilk kez 32. gün'de yalçın küçük'le tartışırken dikkatimi çekti. "artık her şey çok değişti, youtube var, internet var..." şeklinde konuşurken üstünde durmadım, dil sürçmesidir, birisi de uyarır zaten diye düşündüm. dün akşam ülke tv'de yine ekrandaydı, turgay güner ile kameraların terörü engellemede ne kadar başarılı olduğunu falan konuşurken "artık çok farklı, youtube var, internet var, hiç bir şey gizli kalmaz..." gibi şeyler söyledi. birisi, bu kişiye youtube'a türkiye'den neden erişilemediğini anlatmalı artık. çünkü, diğer söylediklerinin hiç bir değeri kalmıyor, ülkesinden habersiz, bir tatlı su demokratı izlenimi bırakıyor.
 • fethullah gulen 'le aile dostu olarak kendisinden cok sey ogrendigini beyan eden kişidir.
 • 1 mayis'ta polis siddetini savunan, kenan pasasina kurban olan bu kisi sonunda taraf gazetesinde bile elestirilmis. haberin manset kismi soyle:

  polis akademisi öğretim üyesi önder aytaç önceki akşam televizyonda oğlu polis kurşunuyla ölen mehmet tursun’a “siz neden diyarbakır’dan izmir’e göç ettiniz” diye sordu.

  http://www.taraf.com.tr/haber/22967.htm