şükela:  tümü | bugün
  • şiddetle takip edilesi, bursalı bir twitter fenomeni, beyinsiz adamla kapışır yani o derece. okuyun genşler zihniniz açılsın. lan o değil de, ben en son yalnızlıktan cansever dinliyordum , niye buraya gelip bu başlığı açtım anlamadım. neyse, ben en çok " eski sevgilime mesaj attım " geyiğini seviyorum. bir nevi önder şeren tipi mutsuzluk tanımları kafaları. son dönemlerde bozuyor gibi oldu da toparladı, dün gene baktım inceden yine bozmuş, e o da tabi haklı, bu ülkede ne ne zaman istrikrarini kaybetmiyor ki.
    https://twitter.com/onderseren
  • ayni kahveye takiliyoruz. twitter fenomeni.
  • twitter üzerinden takip edilmeye değer birisi.attığı twitler tarz olarak birbiriyle sürekli benzerlik gösterse de güldürmeyi başarıyor.ayrıca gözlemlediğim kadarıyla diğer kendini twitter fenomeni olarak tanımlayan arkadaşlar arasında karı-kız peşinde koşmayan nadir adamlardan.tarzını bozmadan böyle yazmaya devam etsin.takipteyiz.
  • twitter da az gülüp çok düşünen benim, gülüşlerimin yarısına sahip kişi
  • kısa ve öz yazan twitter fenomeni.
  • uzun zamandır tivitlerini göremez olduğumuz tivitir fenomeni :(
  • şüphesiz ki twitterda en çok güldüren adamdır kendisi.diğer çok takipçililer gibi kompleksi yok ya da takipçi kaygısı, birilerine muhalefet olma kaygısı olmadan yazıyor. daha tek bir kişiyle bi mentionlı sürtüşmesine denk gelmedim öyle ki onun takipçileri de genelde muhalefet olmadan, kıllık yapmadan favlayıp, rtleyip geçiyor çünkü biliyor ki bu adamdan ekmek çıkmaz bunları yaparak. iyi adam olduğunu düşünüyorum tanımasamda işte bunlarda hissiyatlarımdı. nikahıma alıcakmışım gibi oldu biraz sözlük ama napalım
  • twitter'ın kaliteli mizah yapabilen nadir kişilerinden. her yazısı zeka ürünü. rt lemedigim tweeti kalmadi nerdeyse* buraları okuyorsa kendisinden aynı seviyede az ama öz yazmasını diliyorum
  • twitlerini çok komik bulduğum kişi. sevdiğim tarzda bir mizah anlayışı var.
  • ince ve akıl dolu mizah anlayışıyla diğer twitter fenomenlerinden ayrı bir yerde duruyor. umut sarıkayanın mutsuzluk tanımlarında yarattığı etkinin aynısı bence bu adamın twitterdaki tespitlerinde var. az ama öz yazsın böyle devam etsin.