• önder açıkbaş’ın tv8 de başlayan akıl almaz programı. izlerken ne yapacağımı şaşırdım. allah’ım sen buna maruz bırakılanlara yardım et yarabbim. akraba ziyareti gibi bir yerde olduğum için kanala müdahele edemiyorum. mesajlarıma bakıyormuş gibi yapıp bu entry’i giriyorum. kadının biri var bağırıyo falan. allah’ım nolur yardım, yetiş ya ali.
  • her saniyesi ayrı cringe olan program. denk geldiğim skeç yanıltmasın diye biraz daha izlemeye devam ettim ama her şey daha beter bir hal almaya başladı. hala utanıyorum acaba izlerken biri görmüş müdür diye.
  • sanırım önder açıkbaş'ın elinde acun ılıcalı'nın kasedi var. başka bir açıklama getiremiyorum böyle bir çöp , rating getirmeyen komedinin tv8'de hala yayınlanıyor olmasına.
  • türk televizyon tarihinin açık ara en aptalca ve seviye olarak en dipteki programı. buna flash tv programları da dahil, düşünün.

resmen çöp. istanbul'un kanalizasyonuna bir kamera koy, onu yayınla, daha kaliteli olur.

bu programı yayınlatmak için önder açıkbaş'ın acun medyaya para verdiğini düşünüyorum. böyle bir yayının başka türlü bir açıklaması olamaz.
  • “olmuyorsa zorlamamak lazım” prensibine tepki olarak doğmuş tv programı.
  • şahan’ın tv programının aşırı kötü bir taklidi.
  • az önce bi 10 dk. izleme gafletinde bulundum, hayatımda böyle leş bir program izlememişimdir heralde . klişe olacak ama yayında ve yapımda emeği geçenlerin ....
  • şu an tv8 ekranındaki işkence. bunlara hala gülündüğünü düşünüyor önder bey..
  • bu programı izleyip gülenlerin iq’su, ayakkabı numaraları/2’dir.
  • zamanında bi hata yapılıp çekilmiş. hala tv 8,5ta tekrarı yayınlanıyor. abi mümkünse bu programın kasetlerini yakın. küllerini farklı bölgelere savurun. aslan yayınlamayın.
hesabın var mı? giriş yap