şükela:  tümü | bugün
  • sadece farenin sağ ve sol tuşlarıyla oynanan, bol bol çöpadam ve dövüş sanatı içeren oyundur. oyunun hızı/zorluğu sizin yeteneğinize göre artar/azalır. zevklidir.
  • sadece farenin sol ve sağ tıklarını kullanarak dövüştüğünüz, eğitim düzeyinde bile akıp giden, bağımlılık yapan, stickman grafikli dövüş oyunudur. steam greenlight'tan geçmiştir.

steam greenlight sitesi
  • steam 2014 yaz indirimlerinde aldigim son oyun olarak istatistiklerime gecti. kendime almakla kalmadim 2 arkadasima daha aldim. bu ne manyak oyun lan? 21 senedir gunde 12 saat oyun oynarim(oha totona koyayim ahahah) sag bas parmagim hic agrimamisti(controller ile oynuyorum mouse'umun agzina osurmak istemedim, bir de dovus oyunlari icin antrenman niyetine). sen cok yasa one finger death punch.
  • renkli sekerlerle oynamaktan bikanlar icin sahane eglencelik. telefon ekranina pit pit parmak darbeleri indirirken ayyyyaaa, hiyaaa, puaaa gibi sesler cikarmamak isten degil.
  • şahane bir oyun. benim gibi pek oyun sevmeyen biri bile, başında saatler harcayabiliyorsa siz düşünün gerisini.

farenin sağ ve sol tuşlarını kullanarak oynanan bu ninja oyunu yeni fare almanıza neden olabilir.
  • saçma derecede zevkli ve gaz bir oyun. almayan bin pişman. goooldu metıl.
  • steam platformundaki tüm oyunları kullanıcı oylarına göre sıraladığınızda zirvedeki oyun kendisi. zira 8.000'e yakın kullanıcı yorumunda %99 olumlu puan almış. bu boyutta bir oyunun dev yapımları geride bırakması manidar. oynaması ve alışması basit. stres atmak için biçilmiş kaftan. tam bir eğlence yumağı.
  • menüsü çok iğrenç yapılmış bir oyun. geri kalan her şey güzel duruyor. sağ sol klavye tuşlarını kullanıyorum. fare ile oynaması oyuna ekstra bir zorluk katar kanaatindeyim.

edit: student seviyesini bitirdim. çok kolay geldi. e 1. seviye tabi kolay olacak diyebilirsiniz de 10 saatte bitirilen bir seviyeyi kolay yapmasalardı. kısa kesip hemen üst seviyeye yollasalardı.
  • başarısının sebebi sanırım oyuncuya aslında çok zor bir şey yapıyormuş hissiyatı veren oyun. bölümü bitirdiğinizde "amk nasıl perfect çektim lan" diyorsunuz ama oyun size bunu öyle güzel bir hissiyatla sunuyor ki zorluğundan ötürü sıkılma olasılığınız sıfır. steam puanları bununla açıklanabilir. aslında kas hafızanızla alakalı. deli eğlence dolu bir şey. kaçırmayın alın. steam kartları yok ancak achievementslar var.