şükela:  tümü | bugün soru sor
 • izmirli metal grubu

  facebook sayfası

  (bkz: şaman ayini)
 • kendisine bi götlük memory bulamayan process'in kernel'e yalvarmasıdır. "nolur bir pageframe daha"
 • işini oldukça iyi yapan ve geleceği parlak olan türk metal grubudur. resmi web sitelerine buradan erişebilirsiniz.

  aslen metal dinleyicisi olmamama rağmen, iyi müzik dinlemeyi seven biriolarak çalışmalarını oldukça beğendiğim gruplar arasında yerlerini aldılar. hatta zeytinli rock fest'teki performansları tarafımca kocaman alkışlar aldı.

  küçük bir parantez de grubun vokali onur'a açmak istiyorum. festival öncesinde youtube'dan birkaç videosunu izledim, festivalde tanıştım, tanıdım. müzik tutkusu ve yeteneğine rağmen mütevazılığıyla iyi ki tanıdım dedim. festival sonrasında da grubun hayranları arasına yerimi yazdırdım.

  grubun yetenekli müzisyenleri:
  (bkz: onur çobanoğlu) - vokal
  (bkz: soydan özyar) - gitar
  (bkz: güven kaçar) - gitar
  (bkz: caner uslan) - bas gitar
  (bkz: ertuğrul gül) - davul

  bu isimleri yurtiçi ve yurtdışında önümüzdeki yıllarda da duyacağız efenim.
 • vokalleri zorlama türkçe şarkılar söylüyor gibi havası olan, sözleri sanki ingilizce'den türkçe'ye çevrilmiş gibi duran, yine de ileride iyi işler çıkartabilecek güzide bir metal grubumuzdur.
 • çok kaliteli türk metal grubu. izmir'liymiş kendileri. adamı istanbuldan kaldırıp izmire götürecek kadar iyiler.
  keşke daha iyi bir metal müzik dinleyici kitlemiz olsa da böyle gruplar konser konser koşturmaktan başlarını kaşıyacak vakit bulamasa da biz de isyan etsek yeni albüm yapın ulan diye.

  onun yerine kırk yılda bir yaptıkları konsere gitmeye çalışıp çıkardıkları albümü beş yüz bin kere dinlemekten başka şey gelmiyor elden.

  bazen diyorum ki keşke acayip zengin olsaydim da sırf böyle yetenekleri desteklemek için milyonlar harcayabilseydim.
 • hafif hafif hissedilen diğerlerini karıştırmazsak; bestelerinde esinlenmenin ötesine geçip olayı “araklama” boyutlarına taşıyan,testament, iced earth ve death olmak üzere ağırlıklı olarak bu üç gruptan habire riff apartırken bir yandan da vizyonsuzluğun dibinde gezen bir başka izmirli metal grubudur.

  ingilizce söz yazımı çok da büyük bir erdem değil, fakat bu kadar da kötü olmamalı. grup sadece solist arkadaş üzerine kurulmuş gibi görünüyor fakat dombili basçının egosu elemanların totalinden daha büyük. canlı performanslarında durumu daha iyi kavrayabilirsiniz, acayip bir iticiliği var adamın ve farkında değil gibi.

  sadece bireysel yetenek ile, bir enstrüman çalabilmekle olmuyor bu iş. ne diyelim, umarım bunların farkına varıp daha iyi bir yol çizerler.