şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 12 aralıkta japonyada vizyona girecek olan one piece filmi. eiichiro oda'nın kaleminden çıkmış olan ilk one piece filmi olması ve filmin kötü karakteri kinjishi'den mangada da bahsedilmiş olması beni acaip gaza getirdi valla. işin yoksa bekle dur internete düşmesini bi sene.
  • efsane animenin 10. yıldönümünün uğruna eiichiro oda'nın köydeki bağı bahçeyi, öküzü satıp hikayesini yazdığı film.

http://www.gogoanime.com/one_piece_movie_10/3
  • en basarili one piece ovasidir bu film. bunda hem oda'nin bizzat senaryoyu kendisinin yazmasinin hem de filmde bir cok canon karaktere yer vermesinin sebebi vardir.ayrica anime'nin seslendirmesiyle ayni seslendirmeye sahip bu film.
    --- spoiler ---
    film boyunca manga'da gecen fakat gosterilmeyen olaylar gorebiliyorsunuz. shanks'in yasoop'u davet etmesi, aokiji'nin ve mihawk'in gencligi vs.

--- spoiler ---
  • animeyi 100 bölümden itibaren izlemeyen biri olarak mangadaki reklamdan dolayı izledim. filler değil. volume 0'ın devamıdır. thriller ve saboady arcları arasında yer alan bölümdür. böylece brook'u da görüyorsunuz. oda nın bütün tarzını film boyunca hissedebilirsiniz. script'in ona ayit olduğunun belirtilmesine gerek yok. bana kalırsa animedeki scriptler manganın kırpılmış modülü. izleyin!

-- spoiler ---

tayfanın odaya girişi ve ortalığı duman etmesi müthişti.

-- spoiler ---