şükela:  tümü | bugün soru sor
900 entry daha
  • halktan kopuk, elitist, sacma sapan isler yapan olusum. ayrica kadinlari asagilayan, degersizlestiren cakma feminist videolari yayinlarlar. kadinlari ezmelerinin yaninda erkekleri de itin gotune sokarlar. buradan cinsiyetci olduklari cikarimini da yaparız. medyanin evrim gecirip genclerin beyinlerini zehirleyen bir olusum iste. takip etmeyin bu sacmaligi. zamanla dediklerimin hakikati net bir sekilde ortaya cikacaktir.
  • boş zamanlarımda en çok sevdiğim uğrak mekanlarımdan biri.saçma sapan testlerini çözmeye bayılıyorum,işsizlik işte.ama bu aralar sanki biraz saçmaladı mı ne eskiden daha kaliteli paylaşımları vardı.
  • ilk çıkış zamanları ile şu an ki geldiği nokta arasında eğitici/eğlendirici olmaktan körleştirici/iğrendiren bir noktaya doğru ilerlediğini düşünüyorum.

    kontrolsüz güç kanımca
  • kurucuları beş para etmediği için yaptıkları işin kaliteli ve dürüst olmasını beklemek zaten yanlış olur. aynı şekilde kadınlara zerre kadar değer vermediklerinden yine kadınları aşağılamayan içerikler üretmelerini beklemek de yanlış olur.
    tamamen kendi karakterlerini yansıtmışlar güzelce. böyle adamlara para kazandırmayın zaten ordan burdan içerik çalıyorlar, orjinal yerinden okuyun izleyin
129 entry daha