şükela:  tümü | bugün
  • şimdi itiraf edelim çoğumuzun çözdüğü testlerdir.ama sıkıntıdan ama işsizlikten ama linkine denk geldiğimizden bi şekilde denk gelip çözüyoruz,hoşumuza gidenleri paylaşıyoruz, bazen de yuh anasını bu sefer tutmadı kerata ben kiimm bu sonuçtaki kim diye düşünüyoruz.yalnız bazı insanların bu testleri ve sonuçlarını gerçek sandığını düşünüyorum. bu tür öz güvensiz insanlar kendilerinin ne kadar mikemmel(!) olduğunu kanıtlamak için bu testleri itinayla çözerler ve dünyaya aleme duyurmak için, her türlü sosyal medya hesaplarından paylaşırlar. şöyle yorumlar ise bu paylaşımların olmazsa olmazıdır:

'ehe çilekli dondurmaymışım, çok da severim zaten:)))' (biraz çirkinleşcem ama yazar burada dondurma gibi hatunum diyor gerisini siz düşünün)

'heralde apple çıktım hacılar 6 yı ilk çıktığı almayanın kaşığı kırılsın!....'(yazar burada apple ürünleri kullandığını ne kadar zengin olduğunu anlatıyor)

'queen elizabeth diyin bundan sonra banaa :)))' (yazar burada ne demiş ben de pek anlamadım)

'ihi fuzuliymişim, pek yazı yazmam ama bu kadarına bile fuzuli diyosa onedio haklıdır,yazarlığı bırakıyorum.forever:(((' (tamam vurmayın burada ben abartmışım)

'tweety im :))' ( yazar burada kimliğini henüz keşfedememiştir çünkü biz senelerdir bu kuşun cinsiyeti ne onu bi öğrenemedik)

'himym arkadaş grubuna aitmişiim' (ulan doğru düzgün arkadaşın bile yoktur senin. asosyallikten ne hale geldiğin ortada.pardon yazara burada küfretmek serbest)

tamam biraz(!) abartmış olabilirim.ama cidden belli kişiler hep bu şekilde paylaşımda bulunup,olmadıkları şey hakkında nasıl hava atabiliyorlar anlamıyorum.hayır havan kime. belki diyeceksiniz senin çevren manyak, biz elitiz böyle abuk subuk paylaşımları hiç görmedik.yalan söylemeee kesin vardır böyle bi tip senin feysinde de.
  • bazen diyorum ki şu testler kadar deneme çözseydim eminim şuan çok daha iyi bi bölüm okuyor olurdum ama mallık işte ne yaparsın.
  • faydali faydasiz o bir yana can.sikintisina.birebir
  • hayatıma yön veren testlerdir.

normalde kocaman adamdım ama yaptığım bi test sonucunda, yağmurlu havada kitap-kedi-kahve üçlüsü ile kendisini eve kapatan balık burcu kadını olduğumu öğrendim.

o günden beri üzerime 3 beden büyük kazağımın kollarını avucumun içine alıyorum ve kahve kupasını iki elimle tutarak içiyorum.

teşekkürler onedio, kendimi tanımamı sağladın.