• buzzfeedtasty çakması, net. diğer tüm onedio içerikleri gibi, bu da çakma.
  • en azından tasty gibi sonunda ohh yess tarzında türkçe bir şey demiyor.
  • neden bütün içecek tariflerinin alkolsüz olduğunu anlayamadığım web sitesi.
    (bkz: alkolsüz mojito)
    (bkz: alkolsüz sangria)
    bir alkolsüz long island ice tea eksik.
  • son zamanlarda favorim. denk gelince illaki izliyorum. ay hemencecik yapıverdi bende yaparım diyorum. sonra farkına varıyorumki orda göründüğü gibi değil işin aslı. ama yinede pratiklik açısından bakıp yapılır yaa.

ben çocukken annemin kalın yemek kitapları vardı. onlara bakmayı severdim. şimdi o kalın kitapların yerini böyle güzel ve pratik yemek sunumları aldı.

tasty ve onedio yemek; ikisinide seviyorum. yemek yapmam gerektiğinde yapabileceklerimide ya facede ya twitterda kopyalıyorumki kaybolmasınlar.
  • instagram sayfasını takip ediyorum ve güzel yemekler paylaşıyor. kendi denediğim şeyler bile oldu bu tariflerin içinden.
  • yemege kasar koyup icine etmezse olcekmis hastaligina yakalanmis gereksiz web sitesidir.
  • tasty'ye olabildiğince benzemek için ocağı bile küçük yapmışlar ya sdfhşlkj. el hareketleri falan filan. ısırıktan sonra gülen surat çıkması vs.

o değil de küçük ocak dsfhşlkjds.
  • harika ve bir o kadar eğlenceli işler çıkarıyorlar tebrik ediyorum.

yer misin yemez misin ve yiyorsa yap videolarını keyifle izliyorum umarım daha sık video çekerler.

bütün ekip harika ancak absurd ile cemil’in yeri ayrı.
  • son videoları:
    cemo-absurdman

ya bu kanal nasıl patlamadı anlamadım gitti. bu ikiliye bayılıyorum, kafalarını seviyorum. absurdman'i kaç senedir takip ediyordum zaten. cemil ile süper ikili oldular. bir şans verin bu ikiliye bence.(bkz: underrated)
  • sadece ben 3 kere izliyorum videoları hala neden az izlemeleri anlamadım gitti.
    keltoş ve absürt'e selamlar
hesabın var mı? giriş yap