şükela:  tümü | bugün
  • az önce onedio'da denk geldim ''erkeğin orospusunu daha yakından tanımak isteyenler için detaylı olarak hazırlanmış dev rehber''
    ilgili içerik:
    http://onedio.com/…ak-hazirlanmis-dev-rehber-886851

soruyorum ne bu şimdi? editörlerden ricam aynı şekilde kızın orospusunu daha yakından tanımak isteyenler için detaylı bir rehber paylaşsın onedio.
  • feminist lgbt aşıklarının oluşturduğu bu site erkekliği bitirmek için var zaten. içerikleri de hep o yönde.

edit: bana küfürlü mesaj atanlara bak hele. be amınakodumun; 100 sene önce istenen erkek modeli ile şimdiki istenen bir mi? ya da siktir et 40 sene önceki ile şimdiki bir mi? sigortası olsun yeterdi. size seçim şansını bu sikik propaganda araçları bırakıyor mu ki? (sosyal medya, görsel medya) dayatıyorlar feminizm dalgasını; arzuladığın erkek modeli ile çıkarını karşılayacağın erkek modeli arasında dağlar kadar fark oluyor. iyi bir erkeği; istekleri yerine getiren, hediyeler alan,boyun eğen, tüysüz, kılsız, feminen modelde sunuyorlar. ama hayvani içgüdülerinde arzuladığın ise dize getiremeyip, kontrolüne girdiğin erkek. karar verme, heyecan yaratma gibi yetenekleri olamayan kadına kontrolü bırakırsan ilk kendisi sıkılır zaten.
  • muhtemelen bir adet orospu çocuğu tarafından hazırlandı. yoksa orospuluğu bu kadar iyi nereden bilecek.
  • (bkz: yenilmiş kezban)
    (bkz: türk kızı)

yeterli bence.

büdüt: türk kızı hakkında aşağı yukarı aynı üslupla yazdığım entry'lerimden dolayı sözlük kızının mesajlarına maruz kalıyorum. en genel hakaretleri de "ananı sikeyim", "orospu çocuğu", "ananı siksinler" vs.

ne kadar da cinsiyetçilik karşıtı kafa muhahah. benim safım belli de, sizinki ne saf anlamadım vasat ve leş sözlük kızları. sizin amacınız üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek. "erkek her zaman haksızdır" prensibiyle gazlanıyorsunuz, dikkat edin. en büyük cinsiyetçiliği de, hemcinsini hakir görmeyi de, iş-okul-sosyal çevre vs. kadına yapılan baskıyı yine siz kadınların yaptığını görmemek için kör olmak gerek.
  • "orospunun dişisi, erkeği olmaz. söz verip tutmamak, birini casuslamak, arkadan vurmak, zayıfı ezmek; hattâ korkmak bile orospuluktur."*
  • 11 maddede irdelenmiş konudur. 6 tanesi sagdan soldan edinilmiş izlenimler olsa, en az 5 tanesi bizzat tecrübe edilerek yapılmış tespitlerdir diyebiliriz sanırım. bulun böyle herifleri sonra giydirin peşinden amk.
  • orospufobinizde boğulun hepiniz öncelikle.

hepinizi böyle cinsiyetçilik karşıtı görmek isteriz sözlükte, ama kadınlara karşı bu söylemlerin üretilmesine tepki gösteren insanları da meriç diyerek aşağılıyorsunuz o yüzden biraz zor sanırım.
  • 2019 yılında hala bu saçma sapan sitedeki içerikleri okuyanlara müstahaktır.
    edit : imla
  • buzzfeed denen feminist bok cukurunun turkiye klonundan baska ne bekliyordunuz zaten diyerek hazirlayan adina utanc duydugum icerik.
  • "belki sever" diye verip sonra yüz bulamayınca "orospu" çeken kadın cinsiyetine mensup insan içeriği.

ayrıldıktan sonra sevgilisinin arkasından konuşan erkeklerden farkı yoktur.