şükela:  tümü | bugün
  • muhtemelen bir adet orospu çocuğu tarafından hazırlandı. yoksa orospuluğu bu kadar iyi nereden bilecek.
  • az önce onedio'da denk geldim ''erkeğin orospusunu daha yakından tanımak isteyenler için detaylı olarak hazırlanmış dev rehber''
    ilgili içerik:
    http://onedio.com/…ak-hazirlanmis-dev-rehber-886851

soruyorum ne bu şimdi? editörlerden ricam aynı şekilde kızın orospusunu daha yakından tanımak isteyenler için detaylı bir rehber paylaşsın onedio.
  • 2019 yılında hala bu saçma sapan sitedeki içerikleri okuyanlara müstahaktır.
    edit : imla
  • "orospunun dişisi, erkeği olmaz. söz verip tutmamak, birini casuslamak, arkadan vurmak, zayıfı ezmek; hattâ korkmak bile orospuluktur."*
  • bu başlığı açan arkadaş neden bu kadar üstüne alınıp celallenmiş anlamadım. adamlar zaten demiş bu kavram hem kadında hem erkekte olabilir ama sadece kadınların üzerine yapışmasın demiş. erkeğin de var orospusu demiş. tüm erkekler dememiş zaten. evet erkegin orospusu cidden var. bu 11 maddeyi tamamıyla bünyesinde barındıran erkek var. feminazi nedir? adamlar zaten kelimenin anlamına göre cinsiyetçilik yapmadan yazmışlar. bir de kızın orospusunu da yazın demiş arkadaş. kızın değil dostum kadının diyeceksin. zira kayıtlara geçen iki cins var biri kadın diğeri erkek. insanın orospusu çoktur. kadın erkek farketmez. hepinize ruh güzellikleri diliyorum.
  • iyi aile çocuğu olanların utanmaması gereken içerik. ben hiç yanlış bir şey göremedim. bunun feministlikle de hiç ilgisi yok. daha feminizmi tanımlayamıyorsunuz. kadınlar için de kötü şeyler yazılabiliyor ama ben hiç kızmıyorum. çünkü aynı özellikleri taşıyanlar böyle şeylere kızar. erkeğin de kötüsü var, kadının da kötüsü var. siz kötü değilseniz niye kızıyorsunuz?
  • oğlum siz mal mısınız? kadın bütün erkekler orospudur dememiş ki?

t: insanları neden delirttiğini anlamadığım içerik.
  • ya bu ıq ile nasıl yaşıyorsunuz acaba çok merak ettim. alınıp üzülenler, göğsünü yumruklayip kanlı göz yaşı dökenler var başlık altında. ağzımı bozmak istemiyorum ama burada tdk nin cinsiyetçi tavrına yönelik bir eleştiri olduğunu anlamak bu kadar mı ağır sizin devreler için?
    tanım: dilde cinsiyet eşitliğini sağlamaya yönelik hazırlanmış ama muhataplarin zeka standartları nedeniyle daha baştan işlevsizlesmis yazı.
    ek: asıl utanç verici olan sizin gibi davarlarin amq, kezban, yollu, karı, kız, oruspu, kaşar vs gibi kelimeleri özgürce kullanıp, kendinize sınırsız cinsellik hakkini tanıyıp, yavsak yavsak ekmegimizin pesindeyiz deyip, kadınları etek boyu nedeniyle bile namussuz olarak suclayabilmeniz!!
  • erkeğim ve eleştirme odaklı okudum ancak aklımda isimler sıralandı bile. başlık cinsiyetçi ve ergence olabilir içerik ise çevremizde sıklıkla maruz kalmak zorunda olduğumuz profilleri işaret ediyor.

orospu kelimesinin yetersiz kaldığı karşılığında bedel ödemek gerekmeyecek olsa kafası taşla patlatılacak erkeği kadını heryerde karşımızda.

suç orospuya orospu demekte değil orospuluk yapmakta, insanları araç olarak kullanmakta. kim aksini savunuyorsa orospuluğunu yavşaklığını saklama derdinde olan iki yüzlü şerefsizdir.
  • orospuluk bir meslektir. neden kotu bir seymis gibi anlatiliyor anlam veremiyorum.