• az önce onedio'da denk geldim ''erkeğin orospusunu daha yakından tanımak isteyenler için detaylı olarak hazırlanmış dev rehber''
    ilgili içerik:
    http://onedio.com/…ak-hazirlanmis-dev-rehber-886851

soruyorum ne bu şimdi? editörlerden ricam aynı şekilde kızın orospusunu daha yakından tanımak isteyenler için detaylı bir rehber paylaşsın onedio.
  • orospu ***kavramının ilk olarak kadınlar sayesinde çıkmasından utanç duyan kadınların mevzuyu erkeklere iteleme çabasıdır. *
  • hiç şaşırmadım, en başından beri erkekleri yerin dibine sokmaya o kadar bayılıyorlar ki böyle içerikleri üretiyorlar.
  • orospuluk kavramını kadına indirgeyen tdk ya kapak olsun diye hazırlanmış bir içerik. sadece tdk değil herkes payını alsın bu içerikten, ne o öyle kelimeleri cinsiyete göre ayırmak! orospuluk ile cinsiyet arasında bir ilişki yoktur.

ne diyor şair
    "sevişti bir bakir ile bakire erkeğe milli dediler kadına fahişe" yok böyle bir dünya, kelimeleri cinsiyetçiliginize alet etmeyin
  • "orospunun dişisi, erkeği olmaz. söz verip tutmamak, birini casuslamak, arkadan vurmak, zayıfı ezmek; hattâ korkmak bile orospuluktur."*
  • orospufobinizde boğulun hepiniz öncelikle.

hepinizi böyle cinsiyetçilik karşıtı görmek isteriz sözlükte, ama kadınlara karşı bu söylemlerin üretilmesine tepki gösteren insanları da meriç diyerek aşağılıyorsunuz o yüzden biraz zor sanırım.
  • 2019 yılında hala bu saçma sapan sitedeki içerikleri okuyanlara müstahaktır.
    edit : imla
  • buzzfeed denen feminist bok cukurunun turkiye klonundan baska ne bekliyordunuz zaten diyerek hazirlayan adina utanc duydugum icerik.
  • "belki sever" diye verip sonra yüz bulamayınca "orospu" çeken kadın cinsiyetine mensup insan içeriği.

ayrıldıktan sonra sevgilisinin arkasından konuşan erkeklerden farkı yoktur.
  • ayıp be böyle saçma sapan içerik mi üretilir. erkeğin oruspusuymuş. bi benzerini kadın için yaptığını varsayıyorum, tepkiler çok daha farklı olurdu. hiç mi beyin yok bu insanlarda.
hesabın var mı? giriş yap