• birinci dalga feministler ve bu dalganın en önemli ismi/kurucusu mary wollstonecraft abla ile niceleri bu günleri görseler; kahır içinde kalırlardı.

bu coğrafya ve dahi bu zaman dilimi; düzelmez, düzelemez.

yiyin birbirinizi para vermeyin. bu ülkede kadın da erkek de bu savaştan memnun. kadın da erkek de deli gibi davranmak/dolaşmaktan memnun. kadın da erkek de deli gibi davranan/dolaşan insanlarla münasebetler kurmaktan memnun. kimse demiyor “lan bu nedir? bu nasıl ortam? bu nasıl insan ilişkileri?” kafka milena güzellemesi yapıp beş dakika sonra “sıkıldım ve sevgilimi aldattım ne var ya?” diyenler duydu kulaklarım. kadın da onayladı “ne var yani, adam haklı” diyordu akabinde. ben 2-3 gündür dev bir deli sirkinin içinde olduğumu düşünüyorum. ben bunu anladım.

benim deliliğim en azından kendime. hadi size kolay gelsin. ben kaçar. çok sıkıldım.
  • çok doğru; neye bozuldunuz ??
  • bu bir suç ve cezası verilmeli.
  • maddelerin her biri anılarımı canlandırdı.
    tanım: eski sevgilim.
  • ahahahahaha yazılanları okuyorum da ciddi misiniz siz ya? her gün kadınlar üzerinden atıp tutuluyor bu mecrada. kadının yaptığını savunan kadınlara feminazi, erkeklere meriç, ılık, yavşak diyorsunuz. erkeklere laf edilen ilk durumda çıldırmışsınız. o başlığı veya altındakileri savunmuyorum, okusaydım belki savunurdum da ama açmadım bile. bunu kadınların hayatına empati yapmaya başlamakta ilk adım olarak görün isterseniz, belki gelişiminize katkısı olur.
  • zamanında yazılmıştı

(bkz: bir erkeğin patlak olduğu nasıl anlaşılır)
  • adamlar hakkaten erkegin orospusunu kaşarını yazmışlar. bu yazıdan alınan erkek kaşardır net.
  • hakikaten tdk'daki gibi kolay elde edilen ibaresi varsa erkeklerin yüzde doksanı orospudur. bir erkek olarak bunu kabul ediyorum. hayatımın çok kolay elde edilecek dönemleri oldu.
  • kurduğu cümlelerin birçoğu doğrudur.

ama içerik sahibinin cümleleri kurma şekline, ilişkilendirmesine, sıralamasına ve genellemesine bakılacak olursa daha henüz taze bir kucaktan indikten sonra yazmıştır.

ahlaksız cümleler tercih ettiği için, hak ettiği şekilde ahlaksızca tarif ettim.
  • hergün kadınlarla ilgili trilyonlarca tespite sesini çıkartmayan ekşi sözlük hassas erkek yazar tabanını incitmiş içeriktir.

saçma mı evet çok saçma olmuş ama iyi olmuş bence, orospu tdk'nın açıklamasının aksine tek bir cinsiyete ait bir tanımlama değil. terim olarak sex karşılığında para kazanan kişi olmalı. kadın ya da erkek olarak ayrılmaz bu. fakat tdk erkek egemen bir yapı olduğu için bunu kadına mal etmesi oldukça doğal.

gelelim içeriğe, canı çok acımış bir editör tarafından oldukça amatörce hazırlanmış ancak cinsiyet eşitliği açısından üstüne basa basa erkeğin orospusu demesini beğendim.

kadının orospusu içeriği bekleyen erkeklerimize not: siz her öğle arasında, iki bira muhabbetinde cilt cilt bunu tartışıyorsunuz zaten, içeriğe ne hacet!
hesabın var mı? giriş yap