şükela:  tümü | bugün
  • sürekli olarak devam eden videolu aşağılama serisine bir yenisini daha ekleyerek bazı kadınların instagram hesaplarına gelen mesajları ifşa etmişler.şuradan.

ulan madem bu adamların mesajlarından rahatsız oluyorsun veya tanımadığın insanlarla mesajlaşmak istemiyorsun arkadaşların dışında mesajlaşma özelliğini kapatacaksın abicim o zaman. zor mu? neden her gün gelen onlarca mesajla ego mastürbasyonu yapıyorsun? karşılıklı oturup konuşsan 2 kelimeyi bir araya getiremeyecek tipler instagram'da çektiği fotoğrafı 100 tane filtreden geçirip abazalardan gelen mesajlarla şişip duruyor günümüzde.

kusura bakmayın beyler sizde de suç var. dağ başında mısınız? çıkın dışarı biraz gezin, dolaşın eğlenin. insanlarla sohbet edin. oturduğunuz yerden ağlayarak mesaj yazarsanız kusura bakmayın ama kimse sizi siklemez yani.
  • yakışıklı olmayan erkeklerin tanışma hamlelerini taciz olarak nitelendiren insanları tanımamıza vesile olmuş olay.
  • şu kızların tipini sokakta görsem yüzüne bakmam. ne yazık ki ülke de onca azmış erkek varken bunlarda kendini nimetten sanıyor işte. yazık lan size keşke size yazan erkeklerin kim olduğunu da gösterseydiniz de ne tipte insanların size yazdıklarını görseydik. ha bu arada tipten kastım direk olarak fiziki görünüm değil. yersen.
  • daha önce facebook sayfalarında da dile getirmiştim. feminizm yapıyoruz, cinsiyetçi toplumu eleştiriyoruz ayağına feminazizm saltanatı kurmuşlar.
  • boş beleş bi internet site..
    toplumun yozlaşması için yapılmışlardan...
  • kezofeminist olması muhtemel onedio editörlerinin yaptığı düşmanlıktır. her zaman yaptıkları şey bu. bir videoda da ataerkil sistem içinde yetişen çocuklar büyüyünce sapık oluyor diye saçmalamışlardı. neyin kafasını yaşıyorlarsa artık bilmiyorum.
    biraz da kadınları eleştirmeye kalksalar ya, yemez ama. "bayan" kelimesi yüzünden bile ortalığı ayağa kaldırıyor kadınlar.

edit: imla.
  • içinde 4 tipsiz bayan bulunduran video
  • erkeksizlikten yanıp tutuşan hatunların içerikleri bence.
  • (bkz: yazık lan) hakikaten yazık.
    demeyeyim diyorum ama, muhtemelen spamlerin de güzelliğiniz ile doğru orantılı olarak seviyesinin arttığının farkındasınızdır. oradan bir çıkarım yaparsınız artık.
  • o erkeklerin tek suçu haspaların götünü kaldırmaları.