şükela:  tümü | bugün
 • öyle ya da böyle kanzuk anlayışındaki ekşi sözlük'ün durumudur..
  şöyle ki;
  https://www.alexa.com/topsites/countries/tr

  hani eski ekşi sözlük anlayışıyla ekşi sözlük içerik kasıyor önemli olan hit değil içeriğin kalitesi ve bu kaliteden sağlanan hit sayısı olsa böyle bir şey söyleyebilmek söz konusu olmazdı. yalnız şu formatın ortadan kalkması, önüne gelenin yazar olarak alınıp içeriklere yasal kısıtlamalar dışında herhangi bir müdahalede bulunulmaması durumunda onedio çöplüğü, sözlük'e göre dünkü bebe olmasına rağmen, onun eline vermiş beline dolamıştır. hatta sözlük onedio'nun dalgasıyla ivmelenmek için ekşi şeyleri üretmiş ama bu konuda da nasibini tam olarak alamamıştır.

  kısaca şöyle ki; sözlük'ün bir kişiliği var, formatı var diyorsak bu sözlük'ün hali ne?
  şu durumdaki yok yemişiz içeriği bana para lazım anlayışında kişiliksiz bir yapıdaysa bu kişiliksizlikte de bile epeyce başarısızız.

  akşam akşam neden giydiresim geldi sözlük'e onu da bilmiyorum...
 • sevimsiz , itici ve yapmacık video yayınlamakla , götten uydurma tuhaflıklar listeleri ile ekşinin eline verecekse biz sesimizi çıkarmadan devam edelim.

  kale alıncak bir durum değil çünkü.
 • kizlarsoruyor.com'un ekşi sözlük'ün eline vermesinden daha ilginç olmayan bir durumdur.
 • olmayan ve gerçekleşmeyecek olan doğa olayı.

  yalnız dikkatinizi çekerim, onedio'daki kaliteli içeriklerin çoğu ekşi'den temin edilerek hazırlanıyor. ya burayı ilham alıyolar ya da direkt buradaki muhabbeti alıp ''ahaha bakın yazarlar nasıl tespit yapmış'' başlıklı bir sürü paylaşım söz konusu. özgün olabilen doğru dürüst paylaşımları yok diyebilirim.

  bunun yanında her ne kadar son zamanlarda patates olsa da ekşi sözlük türkiye'nin sosyal medyadaki tepe noktasıdır. gündemin kalitelisi, futbol tartışmalarının bile kalitelisi burada başlayıp, aşağıya doğru yani onedio, twitter, facebook gibi sitelere doğru akar. tıklanma oranıyla kalite içerik ters orantılıdır her zaman.

  bütün olayı yoğun trafiğe indirgeyeceksek, ilerde mynet vs ekşi sözlük türü başlıklar da açarsınız siz. beklerim sizden.
 • sabah.com.tr'den sonrasını okumadığım istatistik.
 • gereksiz, gereksiz olduğu kadar saçma, saçma olduğu kadar da abartılı tespit.

  aynı linkte kızlarsoruyor.com denen ucubelik de üstünde görünüyor ekşi'nin. n'apak şinci? karalar mı bağlayak?

  "haftanın kıçında alabalık şaplatılası götelekleri" minvalinde içeriklerle dolu bir platform, ekşi'yle boy ölçüşse n'olur, ölçüşmese n'olur?
 • fullhdfilmizlesene'nin digerlerine gore cok daha populer oldugunu ogrenmemize vesile olmus listedir. bundan sonra korsanimizi ona gore yapalim.