• evet aslında hepimiz çoğunun farkında ama burda hem insanımıza hem de siyasi otoriteye ince göndermeler var. link
  • birbirinden haklı 22 tespitin içerdiği paylaşım. hazırlayan kardeşimizi tebrik ediyorum. verdim alkışı.
  • haklı bulduğum içerik. ben de 23. olarak imam hatipler diyorum.
  • az bile soylenmis. bu maddelere itiraz edenin aklından şüphe ederim.
  • 10. madde de kendi sokağımı gördüm ve gerçekten hak verdim kendilerine.
  • "mantığın önüne geçen aşırı duygusallık" maddesiyle yarmıştır. onedio sen bunun kalesisin lan ahahahaha?
  • 23. fikri mülkiyet haklarını önemsemeyen boş içerik siteleri

(bkz: onedio.com'un içerik hırsızlığı yapması)

(bkz: tevfik uyar)
  • eksiklik veya yazım yanlışını bir kenara bırakırsak cesurca hazırlanmış gerçek tokatıdır.

"ak parti öncesi" diyen olmuş. içerik günümüz ile alakalı. 19 yıl öncesinden bahsedeceksek, cumhuriyet dönemi ayaklanmasında mağdur olmamızdan da bahsedelim, irticadan da bahsedelim.

"bilgi kirliliği" cahil zırvası bir deyim denilmiş. kendisine göre olabilir ama tdk tanımlarına göre "bilgi" de kirlenebilecek bir olgudur. yalan yanlış ve inanılan "bilgiler" bana göre kirli bilgidir. tabii yoruma açık.
  • cami maddesi bulunmayan liste.
    ilk madde olması gerekir. okuldan çok cami var. muhtemelen vakit namazını düzenli kılan her üç mü'mine bir cami düşüyor memlekette.

tabi biz reisi cumhurumuz gibi 75 kişilik cehape sınıflarında okumadığımız için anlamıyoruz bu kadar caminin neden gerekli olduğunu.
  • her şeyiyle harika bir analiz:)
hesabın var mı? giriş yap