şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kızamık suçiçeği benzeri bir çocukluk hastalığıdır. bir kere olur.
 • kurtulmanın yolu olmayandır.
 • ilişkiler evreninde (muhtemelen hiçbir zaman elde edemeyeceğin) birine saplantılı derecede aşık olma, gece gündüz ondan başkasını düşünememe vb. anlamlara gelen terim.

  çözümü için: (bkz: abundance mentality)

  bir de şey var tabii: git bir şeyler yap ulan. kendin için ama. başkasına göstermek için değil. kendini geliştir, spor yap, dil öğren, gez, toz, hayatını yaşa arkadaşım. şunu da söylemem lazım ayrıca. deli mi sikti seni de, bir insana bağlanıp kalıyorsun da hayatına devam edip ilerleyemiyorsun, ondan başkasını düşünemiyorsun, onsuz yaşayamayacağını söylüyorsun filan. bilmem farkında mısın ama, dışarıda ~3,5 milyar kadın var. aloo kime diyorum ben?

  appendix: şurada da bu illetten nasıl kurtulabileceğiniz detaylıca anlatılmış:

  http://www.blackdragonblog.com/…diness-and-oneitis/

  özet geçeceğim:

  1. mesele o değil, sensin.
  2. her şey aslında beyindeki kimyasallardan ibaret.
  3. kendine yapacak daha manalı şeyler bul.
  4. bir hayat amacı edin.
  5. kendine hedefler koy ve onların üzerinde çalış.
  6. spor yap.
  7. sevişmeden geçirdiğin zamanı minimize et.
  8. hiçbir zaman tek kadın üzerine odaklanma.
  9. güzelliği gözünde çok büyütme.
 • çıkmadığın ve seks yapmadığın birine saplantılı derecede bağlanma durumu.

  önerilen çözümü için:
  (bkz: abundance mentality/@mr marconi is a donkey)
 • youtubeda kadınlarla red pill ile ilgili röportaj yapan bir eleman var. kanalın adı "red pill interviews." eğlencelik olarak izlenebilir.

  oneitis ile ilgili bölümü

  özetle kadınların çoğu oneitisden müzdarip erkekler için ezik, muhtaç, zavallı, irite edici vs. vs. pek çok kötü şey söylüyorlar. peki o erkekle ilişkilerini kesmişler mi? tabii ki hayır. ellerinin altında bekletmişler. neden? çünkü ilgiye ve onaylanmaya muhtaçlar.

  oneitis sadece çıkmadığın ve seks yapmadığın biriyle olmak zorunda değil. seni terkeden sevgilinin peşinden de koşabilirsin. dünyada ondan başka kadın yokmuşçasına, ezik ve muhtaç bir halde. ve o kadın, artık sümkürüp attığı kağıt mendil kadar değerin olmasa bile, seni elinin altında tutmaya devam edebilir.
 • çağımızın vebasıdır ve erken teşhis hayat kurtarır. reçete olarak ise popüler dizi ve film izlememe ile ilişkisi olan aptalları sosyal medyanızda mute etmeniz önerilir.